KONTAKT

U10 - årgang 2007

2007-1 

Koordinator: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

Træner: Vacant

Træner: Vacant

2007-2

Holdleder: Vacant

Træner: Mikkel Jakobsen, tlf. 42197011, mail: mikkel-h-jakobsen@hotmail.com

2007-3

Holdleder & træner: Brian Dahm, tlf. 25722600, mail: dahmdahm@hotmail.com

2007-4

Holdleder: Ulrik Bjerg, mail: ubp@me.com

Træner: Vacant

2007-5

Holdleder: Camilla von Schroeder, mail: camilla@von-schroeder.de

Træner: Manu Parra

U9 - årgang 2008

2008-1

Koordinator: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

Træner: Mark Lohse, tlf. 40506779, mail: mlohse91@gmail.com

Træner: Orhan Koyuncu, tlf. 26809454, mail: orhanhik@hotmail.com

2008-2

Holdleder: Klaus Jakobsen, mail: kja@zimdenmark.com

Holdleder: Jeppe Lauritzen, mail: jeppe_lauritzen@godmail.dk

Træner: Mikkel Jakobsen, tlf. 42197011, mail: mikkel-h-jakobsen@hotmail.com

2008-3

Holdleder: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

Træner: Vacant

U8 - årgang 2009

2009 Blå

Koordinator: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

Holdleder: Nicolas Delbing, mail: nicolas@delbing.dk

2009 Hvid

Koordinator: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

Holdleder: Stuart Wynn, mail: stuart.wynn@yahoo.com

2009 Rød

Koordinator: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

Holdleder: Vacant

U7 - årgang 2010

Træner: Sebastian Grydgaard, mail: sebastiangrydgaard@hotmail.com

U6 - årgang 2011

Koordinator: Claus Jørgensen, tlf. 51515141, mail: claus.dj@hotmail.com

U5 - årgang 2012

Træner: Lone Falsig, tlf. 40305067, mail: lonefalsig@msn.com

U4 - årgang 2013 og yngre

Træner: Orhan Koyuncu, tlf. 26809454, mail: orhanhik@hotmail.com