Fodbold, Forside

Vi sender 1. senior til Næsby på en hverdag, og spiller hjemmekamp på en mandag pga. Pinsen. Masser af hverdagskampe af samme årsag. 

Tællende turneringskampe

5M Grand VM

5M Gr Vet M 1

man

0529

11.00

Krøyersvej

Østerbro

U15 dre 02-2

U15 drenge 1

man

0529

18.00

Engdraget

Hellas

U13 dre 04-5

8M U13 dr 6

man

0529

18.00

Rødovre Stad

Rødovre

U16 piger

U16 piger 1

man

0529

18.30

GS Opvisning ku

B 1908

7M U14 piger

7M U14 pi 1

man

0529

18.30

Gentofte KUNST 2

Dragør

U12 piger 1

8M DBU pi S 1

man

0529

18.30

Gentofte KUNST 2

Hillerød

U12 piger 2

8M U12 pi A

man

0529

18.30

HIK græs

Damsø

7M Herre

7M Her 3 p. 4

man

0529

20.15

Gentofte KUNST 2

Dep. Cobayas

7M Kvinde

7M Kvi 2 p. 3

man

0529

20.15

Kløvermark k2

Real l´Hôpital

7M Old Boys

7M OB 1 p. 2

man

0529

20.15

Gentofte KUNST 2

Union

Grand Old M

Grand Old M 1

man

0529

20.15

GS Opvisning ku

FA 2000/Rødovre

U13 dre 04-3

8M U13 dr 2

tirs

0530

17.15

Lyngbyvejen

B 1903 3

U14 dre 03-4

U14 drenge 4

tirs

0530

18.30

GS Opvisning

Skovshoved 2

Senior 3

Serie 3 p. 9

tirs

0530

20.15

GS Opvisning

KB 3

U14 dre 03-3

U14 drenge 2

ons

0531

17.00

GS Opvisning

GVI 2

U16 dre 01-3

U16 drenge 2

ons

0531

18.30

HIK ny kunst

AB Tårnby

U14 dre 03-2

U14 drenge M

ons

0531

18.30

Gentofte KUNST 2

KB 3

U13 dre 04-4

8M U13 dr 3

ons

0531

18.30

Gentofte Græs

Østerbro

U16 dre 01-2

U16 dre Øst 1

ons

0531

19.00

GS Opvisning ku

Raklev

Supermasters

Supermaster 1

ons

0531

20.15

HIK ny kunst

Fremad Valby

7M SupGOM

7M SGOM 1

tors

0601

11.00

HIK ny kunst

Sundby

U13 dre 04-2

8M U13 dr 1

tors

0601

18.30

Gentofte Græs

FIX

Senior 1

2. division kval

tors

0601

19.00

Alpi Arena

Næsby

Senior 4

Serie 4 p. 16

tors

0601

20.15

GS Opvisning

GVI 4

U15 dre 02-3

U15 drenge 2

fre

0602

17.00

KB Hal kunst

KB 2

Senior 5

Serie 4 p. 15

fre

0602

18.30

Vanløse IP

Vanløse 3

Senior 2

Serie 2 p. 6

fre

0602

19.00

Rypark kunst

Prespa 2

U14 dre 03-3

U14 drenge 2

lør

0603

11.00

Gentofte Øst

Jægersborg

U19 drenge 1

U19 dre Divis

lør

0603

13.00

Næstved Stad

Næstved

U15 dre 02-1

U15 dre Øst 1

lør

0603

13.00

HIK ny kunst

Farum

U17 drenge 1

U17 dre Divis

lør

0603

15.15

Næstved Stad

Næstved

U11 piger

8M U11 pige

søn

0604

10.00

Hvidovre Stad

Hvidovre