Fodbold, Forside

Vi nærmer os sidste runde inden sommerferien, og fik faktisk den første rækkevinder i seneste runde. Grand Veteran Masters kan således ikke overhales på 1. pladsen. Stort tillykke med det!

HIK-hold

række

dag

dato

kl.

bane

modstander

5M Grand VM

5M Gr Vet M 1

tirs

0606

11.00

Gemmas A kunst

AB Tårnby

U15 dre 02-2

U15 drenge 1

tirs

0606

18.00

Gentofte Øst

Jægersborg

U13 dre 04-2

8M U13 dr 1

tirs

0606

18.00

Vanløse IP

Vanløse 2

U13 dre 04-1

8M U13 dr Ø 1

ons

0607

18.00

HIK ny kunst

B 93

U13 dre 04-3

8M U13 dr 2

ons

0607

18.30

Røllikevej

Kastrup 2

U12 piger 1

8M DBU pi S 1

ons

0607

18.30

Gentofte Kunst 2

Allerød

Veteran

Veteran 1

ons

0607

19.00

Vigerslevpark

Pioneren

U16 dre 01-1

U16 dre Reser

ons

0607

19.00

Skovbrynet

AB

Senior 5

Serie 4 p. 15

ons

0607

20.15

GS Opvisning

HB 3

7M SupGOM

7M SGOM 1

tors

0608

11.00

HIK ny kunst

Lyngby

Supermasters

Supermaster 1

tors

0608

18.15

Frem, Valby

Frem

Grand Old M

Grand Old M 1

tors

0608

18.30

Gemmas Alle

AB Tårnby

7M Old Boys

7M OB 1 p. 2

tors

0608

19.00

Hekla Park

Hekla

7M Herre

7M Her 3 p. 4

tors

0608

19.30

Svanemøllen

B 93 2

U14 dre 03-1

U14 dre Øst

tors

0608

19.30

Nykøbing Falster

Nykøbing FC

U15 dre 02-2

U15 drenge 1

fre

0609

17.00

Ryparken kunst

Skjold 2

U13 dre 04-4

8M U13 dr 3

fre

0609

18.00

Sundby IP kunst

Fremad Amager 3

U13 piger 1

8M U13 pi Øst

fre

0609

18.15

Raffinaderivej

Sundby

U16 dre 01-2

U16 drenge 2

fre

0609

18.30

Svanemøllen kun.

B 93

U15 dre 02-3

U15 drenge 2

fre

0609

18.30

HIK ny kunst

FA 2000 2

U14 Fulton

U14 drenge 4

fre

0609

18.30

Gentofte KUNST 1

B 93 5

U13 dre 04-1

8M U13 dr Ø 1

lør

0610

11.00

HIK ny kunst

Holbæk

Senior 4

Serie 4 p. 16

lør

0610

11.15

Gentofte Øst

Jægersborg 4

U13 dre 04-2

8M U13 dr 1

lør

0610

11.15

Valby IP

Fremad Valby 2

U19 drenge 1

U19 dre Divis

lør

0610

13.00

HIK ny kunst

HB Køge

U16 piger

U16 piger 1

lør

0610

13.00

Hvidovre

Hvidovre

U13 piger 2

8M U13 pi 1

lør

0610

13.00

Svanemøllen

B 93 2

U13 dre 04-5

8M U13 dr 6

lør

0610

13.15

Lundehusparken

CPH

Senior 1

2. division kval

lør

0610

15.00

Vejby Risskov

VSK Århus

U17 drenge 1

U17 dre Divis

lør

0610

15.30

Gentofte kunst 1

Holbæk

U14 dre 03-3

U14 drenge 2

søn

0611

10.00

HIK ny kunst

Frem

Senior 2

Serie 2 p. 6

søn

0611

11.45

HIK gammel kunst

Sundby 2

U15 dre 02-1

U15 dre Øst 1

søn

0611

13.00

HIK ny kunst

Lyngby

U13 dre 04-3

8M U13 dre 2

søn

0611

13.30

HIK kunst

Brønshøj

U14 dre 03-2

U14 drenge M

søn

0611

15.15

Bavnehøj kunst

Vestia

7M Kvinde

7M Kvi 2 p. 3

søn

0611

16.00

HIK ny kunst

Bispebjerg

Ikke-tællende kampe

HIK-hold

række

dag

dato

kl.

bane

modstander

U12 dre 05-6

8M U12 C p4

tirs

0606

18.30

HIK græs

Vestia

U12 dre 05-4

8M U12 C p1

tors

0608

18.30

HIK græs

B 93

U12 dre 05-3

8M U12 B p3

lør

0610

09.30

HIK ny kunst

B 93

U11 dre 06-4

8M U11 C p5

lør

0610

10.00

HIK gammel kunst

Nørrebro U

U6 dre 11-3

3M U6 pulje 1

lør

0610

10.00

Engdraget

stævne

U11 dre 06-2

8M U11 B p3

lør

0610

11.00

Valby IP

Frem

U6 dre 11-4

3M U6 pulje 3

lør

0610

12.30

Engdraget

stævne

U6 dre 11-5

3M U6 pulje 3

lør

0610

12.50

Engdraget

stævne

U11 piger

8M U11 pige

lør

0610

14.30

HIK græs

Tårnby FF

U12 dre 05-2

8M U12 A p3

søn

0611

09.00

Sundby IP kunst

Fremad Amager

U10 dre 07-2

5M U10 B p2

søn

0611

10.00

Krøyersvej

stævne

U10 dre 07-3

5M U10 B p3

søn

0611

10.00

HIK græs

stævne

U10 dre 07-4

5M U10 C p2

søn

0611

10.00

Krøyersvej

stævne

U9 dre 08-4

5M U9 C p2

søn

0611

10.00

Ugandavej

stævne

U9 dre 08-6

5M U9 C p2

søn

0611

10.00

Ugandavej

stævne

U8 dre 09-1

5M U8 A p1

søn

0611

10.00

Pilesvinget

stævne

U8 dre 09-6

5M U8 B p3

søn

0611

10.00

Jens Jessensvej

stævne

U8 dre 09-9

5M U8 C p3

søn

0611

10.00

Nymosen

stævne

U8 piger

5M U8 pi p. 1

søn

0611

10.00

Vanløse IPark

stævne

U7 dre 10-1

3M U7 pulje 2

søn

0611

10.00

Ugandavej

stævne

U7 dre 10-3

3M U7 pulje 3

søn

0611

10.00

Byparken

stævne

U6 dre 11-1

3M U6 pulje 2

søn

0611

10.00

Vigerslevpark

stævne

U6 dre 11-2

3M U6 pulje 4

søn

0611

10.00

Vanløse IPark

stævne

U9 piger

5M U9 piger A

søn

0611

10.25

Hekla Park

stævne

U8 dre 09-2

5M U8 A p1

søn

0611

10.25

Pilesvinget

stævne

U8 dre 09-5

5M U8 B p4

søn

0611

10.25

Gentofte Øst

stævne

U8 dre 09-7

5M U8 B p3

søn

0611

10.25

Jens Jessensvej

stævne

U8 dre 09-8

5M U8 C p2

søn

0611

10.25

Gentofte Øst

stævne

U8 dre 09-10

5M U8 C p3

søn

0611

10.25

Nymosen

stævne

U10 piger

5M U10 pi A

søn

0611

12.25

Vanløse IP

stævne

U12 piger 2

8M U12 pi A

søn

0611

13.00

Gentofte Øst

Jægersborg

U12 piger 3

5M U12 pige

søn

0611

13.00

HIK græs

stævne

U9 dre 08-1

5M U9 A p2

søn

0611

13.00

Ugandavej

stævne

U9 dre 08-5

5M U9 B p2

søn

0611

13.00

Vanløse IP

stævne

U10 dre 07-1

5M U10 A p2

søn

0611

13.00

Krøyersvej

stævne

U8 dre 09-3

5M U8 B p2

søn

0611

13.00

Frems baner

stævne

U8 dre 09-4

5M U8 B p3

søn

0611

13.00

Værkstedsvej

stævne

U9 dre 08-2

5M U9 A p2

søn

0611

13.25

Ugandavej

stævne

U9 dre 08-5

5M U9 C p3

søn

0611

13.25

Gentofte Øst

stævne

U12 dre 05-1

8M U12 A p1

søn

0611

15.00

Jens Jessens k.

FA 2000

U11 dre 06-1

8M U11 A p2

søn

0611

15.00

HIK ny kunst

Sundby

U7 dre 10-2

3M U7 pulje 5

søn

0611

15.00

Pilesvinget

stævne