Fodbold, Forside

Pokalturneringerne starter i midtugen for flere hold, og så skal eliteholdene følge op på en forrygende weekend, hvor det blev til sejre til både U17, U19 og 1. senior. Få det fulde overblik over alle kampe for HIKs hold for den kommende uge her: 

15 dre 03/1

U15 dre Øst 1

tirs

0822

18.30

Hvidovre Stad.

Hvidovre

Senior 3

Serie 3 p. 9

tirs

0822

18.45

Valby IPark

PI Fodbold

16 piger

7M U16 pige 1

ons

0823

18.00

Jens Jessensv.

FB

16 dre 02/1

U16 dre pokal

ons

0823

18.30

Lundtofte

Lundtofte

14 piger 1

U14 piger Øst

ons

0823

18.30

GS Opvisning

Brøndby

12 dre 06-2

8M U12 Dr B3

ons

0823

18.30

Gentofte K2

Hvidovre

Veteran

Veteran 1

ons

0823

19.30

Avedøre Kun

Hvidovre

Supermasters

Supermaster 1

ons

0823

19.30

Sundby IP kun

B 1908

Super GOM

7M SGOM 1

tors

0824

11.00

Fælledparken

Østerbro

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

tors

0824

18.30

HIK græs

Hvidovre

Herre 7M

7M herre 3 p4

tors

0824

20.15

Gentofte K 1

Fk6K

Old Boys

7M Old B 1 p2

tors

0824

20.15

Gentofte K 1

Vanløse

14 dre 04/2

U14 drenge M

fre

0825

17.00

ved KB-Hallen

KB

11 dre 07-3

8M U11 Dr B1

lør

0826

09.30

HIK ny kunst

Stefan

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

lør

0826

09.30

HIK ny kunst

FIX

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

lør

0826

10.00

Krøyersvej

Skovshoved

U10 dre 08-2

5M U10 Dr A1

lør

0826

10.00

HIK græs

stævne

U9 dre 09-1

5M U9 Dr A2

lør

0826

10.00

Lyngbyvejen

stævne

U8 dre 10-3

5M U8 Dr B3

lør

0826

10.00

Lyngbyvejen

stævne

U8 dre 10-4

5M U8 Dr B2

lør

0826

10.00

Hekla Park

stævne

U8 dre 10-5

5M U8 Dr B1

lør

0826

10.00

Hekla Park

stævne

12 dre 06-1

8M U12 Dr A3

lør

0826

11.00

HIK ny kunst

Vanløse

11 dre 07-1

8M U11 Dr A3

lør

0826

11.00

HIK ny kunst

AB Tårnby

11 dre 07-2

8M U11 Dr B3

lør

0826

11.00

HIK gl. kunst

Hvidovre

14 dre 04/3

U14 drenge 3

lør

0826

11.15

Vanløse IPark

Vanløse

12 dre 06-4

8M U12 Dr C2

lør

0826

11.30

Krøyersvej

Skovshoved

14 piger 1

U14 piger Øst

lør

0826

12.00

Næstved Stad

Næstved

U7 dre 11-3

3M U7 Dr p. 2

lør

0826

12.30

Hekla Park

stævne

15 dre 03/1

U15 drenge Ø

lør

0826

13.00

HIK ny kunst

Nykøbing F

U10 dre 08-1

5M U10 Dr A2

lør

0826

13.00

HIK græs

stævne

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

lør

0826

13.30

Farum Park

Farum

Senior 1

2. division p 2

lør

0826

15.00

Kolding Stad.

Kolding

12 piger

8M U12 Pi. A1

lør

0826

15.00

HIK ny kunst

Sundby

13 dre 05/1

8M U13 dre Ø

søn

0827

10.00

Nymosen

GVI

13 dre 05/5

8M U13 dr 6

søn

0827

10.00

Hollænderhal

Dragør

11 piger

8M U11 Pi. A1

søn

0827

10.00

HIK ny kunst

Damsø

U10 dre 08-4

5M U10 Dr C3

søn

0827

10.00

Svanemøllen

stævne

U10 dre 08-5

5M U10 Dr C1

søn

0827

10.00

Nørrebropark

stævne

U10 dre 08-6

5M U10 Dr C1

søn

0827

10.00

Nørrebropark

stævne

U9 dre 09-6

5M U9 Dr B1

søn

0827

10.00

Pile Alle

stævne

U9 dre 09-8

5M U9 Dr C2

søn

0827

10.00

Fælledparken

stævne

U9 piger

5M U9 piger B

søn

0827

10.00

Ugandavej

stævne

U8 dre 10-1

5M U8 Dr A2

søn

0827

10.00

Hvidovre Stad

stævne

U8 dre 10-2

5M U8 Dr A1

søn

0827

10.00

HIK græs

stævne

U8 dre 10-6

5M U8 Dr C3

søn

0827

10.00

Hvidovre Stad

stævne

U7 dre 11-1

3M U7 Dr p. 6

søn

0827

10.00

Hollænderhal

stævne

U7 dre 11-2

3M U7 Dr p. 5

søn

0827

10.00

Hollænderhal

stævne

U7 dre 11-4

3M U7 Dr p. 1

søn

0827

10.00

Jens Jessensv.

stævne

U7 dre 11-5

3M U7 Dr p. 1

søn

0827

10.00

Jens Jessensv.

stævne

U6 dre 12-3

3M U6 Dr p. 1

søn

0827

10.00

Nandrupvej

stævne

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

søn

0827

11.30

Sundby IP kun

Fremad Amager

12 dre 06-3

8M U12 Dr C3

søn

0827

11.30

HIK gl. kunst

Hvidovre

17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

0827

11.45

HIK ny kunst

Avarta

U6 dre 12-1

3M U6 Dr p. 4

søn

0827

12.30

Nandrupvej

stævne

U6 dre 12-2

3M U6 Dr p. 3

søn

0827

12.30

Nandrupvej

stævne

17 drenge 1

U17 division

søn

0827

13.00

Helsingør Stad

Helsingør

U10 dre 08-3

5M U10 Dr B3

søn

0827

13.00

Svanemøllen

stævne

U10 piger

5M U10 pi A1

søn

0827

13.00

Jens Jessensv.

stævne

U9 dre 09-2

5M U9 Dr A1

søn

0827

13.00

Gentofte Øst

stævne

U9 dre 09-3

5M U9 Dr B4

søn

0827

13.00

Hvidovre Stad

stævne

U9 dre 09-4

5M U9 Dr B3

søn

0827

13.00

Nørrebropark

stævne

U9 dre 09-5

5M U9 Dr B1

søn

0827

13.00

Fælledparken

stævne

U9 dre 09-7

5M U9 Dr C3

søn

0827

13.00

Hvidovre Stad

stævne

U8 dre 10-7

5M U8 Dr C1

søn

0827

13.00

VigerslevPark

stævne