Fodbold, Forside

En del HIK-hold skal i den kommende uge i aktion i pokalturneringerne. Få her det fulde overblik over kampe i HIK Fodbold for den kommende uge: 

Grand Vet M

5M GVM 1

man

0828

11.00

Gemmas A. ku

AB Tårnby

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

man

0828

17.00

Emdruppark

KFUM

Senior 4

Serie 4 p. 16

man

0828

18.30

Fælledparken

Heimdal

Veteran

Veteran 1

man

0828

20.15

GS Opvisning

Skovshoved

17 drenge 1

U17 dr pokal

tirs

0829

18.00

Ølstykke Stad

Ølstykke

13 piger 2

8M U13 pige 1

tirs

0829

18.00

Avedøre Skole

Hvidovre

Grand Old M

Grand OM 1

tirs

0829

18.30

GS Opvisning

Lyngby

14 dre 04/1

U14 dre pokal

tirs

0829

18.30

Sønderkærsk.

Rosenhøj

Senior 2

Serie 2 p. 6

tirs

0829

20.15

Gentofte Ku 1

Valby

Senior 1

DBU-pokalen

ons

0830

17.30

Fredensborg

Fredensborg

19 drenge 1

U19 dr pokal

ons

0830

18.00

Vedbæk Stad

BSV/FC Holte

Herre 7M

7M herre 3 p4

ons

0830

18.00

Valby IPark ku

PI Fodbold

16 piger

7M U16 pige 1

ons

0830

18.30

Gentofte Ku 2

Union

15 dre 03/1

U15 dr pokal

ons

0830

18.30

Nymosen

GVI

14 dre 04/3

U14 drenge 3

ons

0830

18.30

GS Opvisning

Nørrebro United

14 piger 1

U14 piger pok

ons

0830

18.30

Jens Jessensv.

FA 2000

13 dre 05/1

U13 dr pokal

ons

0830

18.30

HIK ny kunst

Vanløse

13 piger 1

U13 piger pok

ons

0830

18.30

Hvidovre Stad

Avedøre Skole

Old Boys

7M Old B 1 p2

ons

0830

20.00

Gentofte Ku 1

Gentofte

Super GOM

7M SGOM 1

tors

0831

11.00

HIK ny kunst

AB Tårnby

13 dre 05/5

8M U13 dr 6

tors

0831

18.30

HIK græs

Østerbro

Supermasters

Supermaster 1

tors

0831

20.15

Gentofte Ku 1

B 93

15 dre 03/2

U15 drenge M

fre

0901

18.30

HIK ny kunst

FB

19 drenge 2

U19 drenge 1

lør

0902

10.00

Krøyersvej

Skovshoved

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

lør

0902

10.00

HIK ny kunst

Skjold

13 piger 1

8M U13 pi Øst

lør

0902

10.00

Raffinaderiv. k

Sundby

12 dre 06-1

8M U12 Dr A3

lør

0902

10.00

Lyngbyvejen

B 1903

12 dre 06-4

8M U12 Dr C2

lør

0902

10.00

HIK ny kunst

Nørrebro United

11 dre 07-2

8M U11 Dr B3

lør

0902

10.00

Lyngbyvejen

B 1903

U10 piger

5M U10 pi A1

lør

0902

10.00

Hekla Park

stævne

U9 piger

5M U9 piger B

lør

0902

10.00

Hekla Park

stævne

15 dre 03/3

U15 drenge 4

lør

0902

11.15

Gadelandet

FIX

14 dre 04/2

U14 drenge M

lør

0902

11.15

HIK gl. kunst

Vanløse

14 piger 2

U14 piger 1

lør

0902

11.15

Sundby IPark

B 1908

12 dre 06-3

8M U12 Dr C3

lør

0902

11.30

Lyngbyvejen

B 1903

19 drenge 1

U19 Division

lør

0902

13.00

HIK ny kunst

Roskilde

17 drenge 2

U17 drenge Ø

lør

0902

13.00

Hørsholm IP

Hørsholm

U10 dre 08-1

5M U10 Dr A2

lør

0902

13.00

Engdraget

stævne

Senior 1

2. division p 2

lør

0902

15.00

GS Opvisning

Marienlyst

17 drenge 1

U17 Division

lør

0902

15.00

HIK ny kunst

Roskilde

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

søn

0903

10.00

Tingbjerg kun

Brønshøj

13 piger 3

8M U13 pige 2

søn

0903

10.00

HIK gl. kunst

Hvidovre

11 dre 07-3

8M U11 Dr B1

søn

0903

10.00

Tingbjerg

Brønshøj

U10 dre 08-4

5M U10 Dr C3

søn

0903

10.00

Krøyersvej

stævne

U10 dre 08-5

5M U10 Dr C1

søn

0903

10.00

Jens Jessensv.

stævne

U10 dre 08-6

5M U10 Dr C1

søn

0903

10.00

Hollænderhal

stævne

U9 dre 09-1

5M U9 Dr A2

søn

0903

10.00

Tingbjerg

stævne

U9 dre 09-2

5M U9 Dr A1

søn

0903

10.00

Tingbjerg

stævne

U9 dre 09-5

5M U9 Dr B1

søn

0903

10.00

HIK græs

stævne

U9 dre 09-6

5M U9 Dr B1

søn

0903

10.00

HIK græs

stævne

U8 dre 10-2

5M U8 Dr A1

søn

0903

10.00

Røllikevej

stævne

U8 dre 10-4

5M U8 Dr B2

søn

0903

10.00

Nymosen

stævne

U8 dre 10-5

5M U8 Dr B1

søn

0903

10.00

Tingbjerg

stævne

U8 dre 10-6

5M U8 Dr C3

søn

0903

10.00

Nymosen

stævne

U8 dre 10-7

5M U8 Dr C1

søn

0903

10.00

Nørrebropark

stævne

U7 dre 11-1

3M U7 Dr p. 6

søn

0903

10.00

Røllikevej

stævne

U7 dre 11-2

3M U7 Dr p. 5

søn

0903

10.00

Røllikevej

stævne

U7 dre 11-4

3M U7 Dr p. 1

søn

0903

10.00

Tingbjerg

stævne

U7 dre 11-5

3M U7 Dr p. 1

søn

0903

10.00

HIK græs

stævne

U6 dre 12-2

3M U6 Dr p. 3

søn

0903

10.00

Pile Alle

stævne

12/11 piger

5M U12/11 pi

søn

0903

10.25

Raffinaderivej

stævne

12 piger

8M U12 Pi. A1

søn

0903

11.15

Ugandavej

Tårnby FF

U9 dre 09-7

5M U9 Dr C3

søn

0903

11.30

Svanemøllen

stævne

Senior 2

Serie 2 p. 6

søn

0903

11.45

HIK gl. kunst

Østerbro

16 drenge

U16 drenge M

søn

0903

11.45

Bavnehøj IP

Vestia

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

søn

0903

12.00

HIK ny kunst

Roskilde

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

søn

0903

12.15

Fælledparken

Østerbro

U7 dre 11-3

3M U7 Dr p. 2

søn

0903

12.30

Røllikevej

stævne

U6 dre 12-1

3M U6 Dr p. 4

søn

0903

12.30

Pile Alle

stævne

U6 dre 12-3

3M U6 Dr p. 1

søn

0903

12.30

Pile Alle

stævne

U10 dre 08-2

5M U10 Dr A1

søn

0903

13.00

Røllikevej

stævne

U10 dre 08-3

5M U10 Dr B3

søn

0903

13.00

Tingbjerg

stævne

U9 dre 09-3

5M U9 Dr B4

søn

0903

13.00

Svanemøllen

stævne

U9 dre 09-4

5M U9 Dr B3

søn

0903

13.00

Nymosen

stævne

U9 dre 09-8

5M U9 Dr C2

søn

0903

13.00

Nymosen

stævne

U8 dre 10-1

5M U8 Dr A2

søn

0903

13.00

HIK græs

stævne

Senior 3

Serie 3 p. 9

søn

0903

13.30

HIK gl. kunst

Skjold

Senior 4

Serie 4 p. 16

søn

0903

13.30

Jens Jessensv.

FB

14 piger 1

U14 piger Øst

søn

0903

13.30

HIK ny kunst

Hvalsø

Kvinde

7M Kvind 2 p3

søn

0903

15.00

HIK ny kunst

Hvidovre

11 piger

8M U11 Pi. A1

søn

0903

16.30

Jens Jessensv.

FA 2000