Fodbold, Forside

En masse HIK-hold skal i kamp allerede fra i dag, og så er der fuld runde i pokalturneringerne. Få her det fulde overblik over denne uges kampe i HIK Fodbold:

Grand Vet M

5M GVM 1

man

0911

11.00

Skovbrynet

AB

13 dre 05/5

8M U13 dr 6

man

0911

18.00

Rødovre Stad.

Rødovre

Old Boys

7M Old B 1 p2

man

0911

18.30

Pilesvinget

FIX

15 dre Fulton

U15 drenge 3

man

0911

18.30

GS Opvisning

Husum

Grand Old M

Grand OM 1

man

0911

19.00

Herfølge Stad

HB Køge

14 dre 04/1

U14 dr pokal

tirs

0912

18.00

Værløse St

Værløse

14 piger 1

U14 pi pokal

tirs

0913

18.00

Næstved St.

Næstved

13 dre 05/1

U13 dr pokal

tirs

0912

18.00

Skovbrynet

AB

13 piger 1

U13 pi pokal

tirs

0912

18.00

Vanløse IPark

Damsø

15 dre 03/1

U15 dr pokal

ons

0913

17.45

Frederikssund

Frederikssund

16 dre 02/1

U16 dr pokal

ons

0913

18.00

Krøyersvej

Skovshoved

16 piger

7M U16 pige 1

ons

0913

18.30

Gentofte K 2

Dragør

14 dre 04/2

U14 drenge M

ons

0913

18.30

GS Opvisning

Fremad Amager

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

ons

0913

18.30

Gentofte K 2

Union

17 drenge 1

U17 dr pokal

ons

0913

19.00

Birkerød St ku

Birkerød

Super GOM

7M SGOM 1

tors

0914

11.00

HIK kunst

B 93

Supermasters

Supermaster 1

tors

0914

20.15

Gentofte K 1

AB Tårnby

Senior 4

Serie 4 p. 16

fre

0915

18.00

Valby IPark

Udfordringen

Kvinder

7M Kvind 2 p3

fre

0915

18.00

Bavnehøj

Vestia

12 piger

8M U12 Pi. A1

fre

0915

18.00

Valby Ipark

Fremad Valby

15 dre 03/2

U15 drenge M

fre

0915

18.15

Gemmas Al Ku

AB Tårnby

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

lør

0916

10.00

HIK kunst

B 93

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

lør

0916

10.00

Nymosen

GVI

11 dre 07-3

8M U11 Dr B1

lør

0916

10.00

Mimerspark

Nørrebro U

U9 dre 09-3

5M U9 Dr B4

lør

0916

10.00

Lyngbyvejen

stævne

U9 dre 09-4

5M U9 Dr C3

lør

0916

10.00

Lyngbyvejen

stævne

U7 dre 11-2

3M U7 Dr p. 2

lør

0916

10.00

Hekla Park

stævne

U6 dre 12-2

3M U6 Dr p. 1

lør

0916

10.00

Engdraget

stævne

12/11 piger

5M U12/11 Pi.

lør

0916

10.25

Sundby IPark

stævne

18 piger

U18 piger M

lør

0916

11.15

HIK kunst

Husum

16 drenge

U16 drenge M

lør

0916

11.15

Engdraget

Hellas

15 dre Fulton

U15 drenge 3

lør

0916

11.15

Bavnehøj

Vestia

15 dre 03/3

U15 drenge 4

lør

0916

11.15

Hvidovre Stad

Hvidovre

14 piger 2

U14 piger 1

lør

0916

11.15

Jens Jessensv.

FA 2000

13 dre 05/1

8M U13 dre Ø

lør

0916

11.15

Lyngbyvejen

B 1903

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

lør

0916

11.15

Nymosen

GVI

14 piger 1

U14 piger Øst

lør

0916

11.30

Allerød Stad

Allerød

Senior 1

2. division p 2

lør

0916

13.00

GS Opvisning

Dalum

19 drenge 1

U19 Division

lør

0916

13.00

HIK kunst

Thisted

17 drenge 1

U17 Division

lør

0916

13.00

Gentofte K 1

Thisted

13 piger 2

8M U13 pige 1

lør

0916

13.00

HIK kunst

Husum

13 piger 3

8M U13 pige 2

lør

0916

13.00

Hollænderhal

Dragør

12 dre 06-4

8M U12 Dr C2

søn

0917

10.00

HIK kunst

Fremad A

U10 dre 08-3

5M U10 Dr C3

søn

0917

10.00

Raffinaderivej

stævne

U10 dre 08-4

5M U10 Dr C1

søn

0917

10.00

Jens Jessensv.

stævne

U10 dre 08-5

5M U10 Dr C1

søn

0917

10.00

Jens Jessensv.

stævne

U9 dre 09-1

5M U9 Dr A2

søn

0917

10.00

Hvidovre Stad

stævne

U9 dre 09-2

5M U9 Dr A1

søn

0917

10.00

Tingbjerg

stævne

U9 piger

5M U9 piger B

søn

0917

10.00

Hollænderhal

stævne

U8 dre 10-2

5M U8 Dr A1

søn

0917

10.00

Svanemøllen

stævne

U8 dre 10-3

5M U8 Dr B1

søn

0917

10.00

Sundby IPark

stævne

U7 dre 11-3

3M U7 Dr p. 1

søn

0917

10.00

Pilesvinget

stævne

13 piger 1

8M U13 pi Øst

søn

0917

11.00

HIK kunst

BSF

15 dre 03/1

U15 dre Øst 1

søn

0917

11.30

Lyngbyvejen

B 1903

12 dre 06-1

8M U12 Dr A3

søn

0917

11.30

Svanemøllen

B 93

12 dre 06-2

8M U12 Dr B3

søn

0917

11.30

Svanemøllen

B 93

U8 dre 10-1

5M U8 Dr A2

søn

0917

11.30

Svanemøllen

stævne

Senior 3

Serie 3 p. 9

søn

0917

11.45

HIK kunst

Stefan

14 dre 04/2

U14 drenge M

søn

0917

11.45

Raffinaderiv.

Sundby

U7 dre 11-1

3M U7 Dr p. 6

søn

0917

12.30

Ordrup Skole

stævne

12 dre 06-3

8M U12 Dr C3

søn

0917

13.00

Svanemøllen

B 93

11 dre 07-2

8M U11 Dr B3

søn

0917

13.00

Svanemøllen

B 93

U10 dre 08-1

5M U10 Dr A1

søn

0917

13.00

Ugandavej

stævne

U10 dre 08-3

5M U10 Dr B3

søn

0917

13.00

Raffinaderivej

stævne

U10 piger

5M U10 pi A1

søn

0917

13.00

HIK græs

stævne

Senior 2

Serie 2 p. 6

søn

0917

13.30

HIK kunst

Tårnby FF

17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

0917

13.30

Køge Stadion

Køge

Herre 7M

7M herre 3 p4

søn

0917

14.00

Valby IPark Ku

Byens Baglår

11 dre 07-1

8M U11 Dr A3

søn

0917

14.30

Svanemøllen

B 93

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

søn

0917

14.30

Svanemøllen

B 93

U6 dre 12-1

3M U6 Dr p. 4

søn

0917

15.00

hvor ??????

stævne

19 drenge 2

U19 drenge 1

søn

0917

15.15

Lyngbyvejen

B 1903 4