Fodbold, Forside

Efter en resultat- og vejrmæssigt svingende weekend, venter der en masse spændende HIK-kampe i denne uge. Få det fulde overblik her: 

14 dre 04/2

U14 drenge M

man

0918

18.00

Raffinaderiv.

Sundby

16 drenge

U16 dre Reser

tirs

0919

18.30

Næstved Stad

Næstved

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

tirs

0919

18.30

Gentofte K 1

Hørsholm

Grand Old M

Grand OM 1

tirs

0919

20.15

Gentofte K 1

KB

13 piger 1

U13 pi pokal

ons

0920

17.45

Vanløse IP ku

Damsø

13 piger 2

8M U13 pige 1

ons

0920

18.30

Gentofte K 2

AB Tårnby

11 piger

8M U11 Pi. A1

ons

0920

18.30

Gentofte K 2

B 93

Herre 7M

7M herre 3 p4

ons

0920

21.00

Ryparken ku

HB

Super GOM

7M SGOM 1

tors

0921

11.00

Rødovre Stad.

Rødovre

12 dre 06-1

8M U12 Dr A3

tors

0921

17.30

Raffinaderiv.

Sundby

Veteran

Veteran 1

tors

0921

20.15

Gentofte K 1

Union

15 dre Fulton

U15 drenge 3

fre

0922

19.00

Svanemølle k

B 93

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

lør

0923

10.00

HIK kunst

AB Tårnby

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

lør

0923

10.00

Grøndalcenter

Union

12 dre 06-4

8M U12 Dr C2

lør

0923

10.00

Jens Jessensv.

FB

U8 dre 10-2

5M U8 Dr A1

lør

0923

10.00

Engdraget

stævne

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

lør

0923

10.30

HIK kunst

Sundby

11 piger

8M U11 Pi. A1

lør

0923

10.30

Sundby IPark

B 1908

16 drenge

U16 drenge M

lør

0923

11.15

HIK kunst

Frem

15 dre 03/2

U15 drenge M

lør

0923

11.15

Jens Jessensv.

FA 2000

Old Boys

7M Old B 1 p2

lør

0923

12.00

John Tranum

Amager FF

11 dre 07-1

8M U11 Dr A3

lør

0923

12.00

HIK kunst

FA 2000

11 dre 07-2

8M U11 Dr B3

lør

0923

12.00

HIK kunst

FA 2000

19 drenge 1

U19 division

lør

0923

12.30

Haderslev IC

SønderjyskE

U7 dre 11-3

3M U7 Dr p. 1

lør

0923

12.30

Fælledparken

stævne

Senior 4

Serie 4 p. 16

lør

0923

13.00

HIK kunst

CBS Sport

17 drenge 1

U17 division

lør

0923

13.00

Nykøbing F

Nykøbing Falster

U9 dre 09-2

5M U9 Dr A1

lør

0923

13.00

Engdraget

stævne

12 dre 06-1

8M U12 Dr A3

lør

0923

13.30

HIK kunst

FA 2000

12 dre 06-2

8M U12 Dr B3

lør

0923

13.30

HIK kunst

FA 2000

16 piger

7M U16 pige 1

lør

0923

14.30

Svanemøllen

B 93

12 dre 06-3

8M U12 Dr C3

lør

0923

15.00

HIK kunst

FA 2000

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

lør

0923

15.00

HIK kunst

CPH Youth

19 drenge 2

U19 drenge 1

lør

0923

16.15

HIK kunst

GVI

14 dre 04/3

U14 drenge 3

søn

0924

10.00

Fælledpark

Skjold

14 piger 1

U14 piger Øst

søn

0924

10.00

HIK kunst

Sundby

12 piger

8M U12 Pi. A1

søn

0924

10.00

HIK kunst

B 93

12/11 piger

5M U12/11 Pi.

søn

0924

10.00

Byparken ku

stævne

U10 dre 08-1

5M U10 Dr A1

søn

0924

10.00

ved KB-Hallen

stævne

U10 dre 08-2

5M U10 Dr B3

søn

0924

10.00

Vanløse IPark

stævne

U10 dre 08-4

5M U10 Dr C1

søn

0924

10.00

HIK kunst

stævne

U10 dre 08-5

5M U10 Dr C1

søn

0924

10.00

Værkstedsvej

stævne

U10 piger

5M U10 pi A1

søn

0924

10.00

Raffinaderivej

stævne

U9 dre 09-1

5M U9 Dr A2

søn

0924

10.00

Hollænderhal

stævne

U9 dre 09-3

5M U9 Dr B4

søn

0924

10.00

Jens Jessensv.

stævne

U9 dre 09-4

5M U9 Dr C3

søn

0924

10.00

Krøyersvej

stævne

U6 dre 12-1

3M U6 Dr p. 4

søn

0924

10.00

Frem Valby

stævne

U6 dre 12-2

3M U6 Dr p. 1

søn

0924

10.00

Nørrebropark

stævne

14 piger 2

U14 piger 1

søn

0924

11.30

HIK kunst

HB Køge fodbold

13 piger 1

8M u13 pi Øst

søn

0924

12.00

HIK kunst

Roskilde

U7 dre 11-1

3M U7 Dr p. 6

søn

0924

12.30

Frem Valby

stævne

U7 dre 11-2

3M U7 Dr p. 2

søn

0924

12.30

Pile Alle

stævne

Senior 1

2. division p 2

søn

0924

13.00

Espelunden

Avarta

U10 dre 08-3

5M U10 Dr C3

søn

0924

13.00

Frem Valby

stævne

U9 piger

5M U9 piger B

søn

0924

13.00

Valby IPark

stævne

U8 dre 10-1

5M U8 Dr A2

søn

0924

13.00

Krøyersvej

stævne

U8 dre 10-3

5M U8 Dr B1

søn

0924

13.00

Fælledparken

stævne

17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

0924

13.30

HIK kunst

Nykøbing F

Senior 2

Serie 2 p. 6

søn

0924

15.00

Fælledpark ku

Viktoria

Kvinde

7M Kvind 2 p3

søn

0924

15.00

HIK kunst

Academics

11 dre 07-3

8M U11 Dr B1

søn

0924

16.30

Pilesvinget

FIX