Fodbold, Forside

Kampprogram for HIK Fodbold Uge 39:

Grand Old M

Grand OM 1

man

0925

19.00

Rødovre Stadion

FA 2000/Rødovre

16 drenge

U16 dre Reser

tirs

0926

19.00

Holbæk Stadion

Holbæk

16 piger

7M U16 pige 1

ons

0927

18.30

Gentofte Kunst 2

Vanløse

14 dre 04/3

U14 drenge 3

ons

0927

18.30

HIK gammel kunst

AB Tårnby

13 piger 2

8M U13 pige 1

ons

0927

18.30

Gentofte Kunst 2

Hvidovre

16/17 drenge

11M T-kamp

ons

0927

20.00

HIK gammel kunst

B 93

Supermasters

Supermaster 1

ons

0927

20.30

ved KB-Hallen

KB

Super GOM

7M SGOM 1

tors

0928

11.00

HIK ny kunst

Brønshøj

Old Boys

7M Old B 1 p2

tors

0928

20.15

Gentofte Kunst 1

Hellas

16 drenge

U16 drenge M

fre

0929

17.00

Jens Jessensvej

FB

15 dre 03/3

U15 drenge 4

fre

0929

17.00

Gemmas Alle

AB Tårnby

15 dre 03/2

U15 drenge M

fre

0929

18.30

HIK gammel kunst

Brønshøj

15 dre Fulton

U15 drenge 3

fre

0929

18.30

Gentofte Kunst 1

Hellas

11 piger

8M U11 Pi. A1

lør

0930

10.00

Vanløse IPark

Damsø

15 dre 03/1

U15 drenge Ø

lør

0930

10.30

GS Opvisning

Holbæk

13 dre 05/1

8M U13 dre Ø

lør

0930

11.00

Gentofte Kunst 2

BSV af 2016

14 dre 04/2

U14 drenge M

lør

0930

11.15

Nymosen

GVI

13 piger 1

8M U13 pi Øst

lør

0930

12.30

Allerød Ipark

Allerød

12 dre 06-1

8M U12 Dr A3

lør

0930

12.45

Ved KB-hallen

KB

12 dre 06-2

8M U12 Dr B3

lør

0930

12.45

Ved KB-hallen

KB

11 dre 07-2

8M U11 Dr B3

lør

0930

12.45

Ved KB-Hallen

KB

Senior 1

2. division p 2

lør

0930

13.00

GS Opvisning

Kolding

19 drenge 2

U19 drenge 1

lør

0930

13.00

Jens Jessensvej

FB

17 drenge 1

U17 Division

lør

0930

13.00

Gentofte Kunst 1

B 93

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

lør

0930

13.00

Lyngby Stadion

Lyngby

19 drenge 1

U19 Division

lør

0930

15.00

Gentofte Kunst 1

B 93

Kvinde

7M Kvind 2 p3

lør

0930

15.15

Nørrebroparken

Nørrebro Unites

14 piger 2

U14 piger 1

lør

0930

15.30

GS Opvisning

Vestia

14 piger 1

U14 piger Øst

søn

1001

10.00

Svanemøllen ku

B 93

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

søn

1001

10.00

Genforening ku

Union

12 dre 06-4

8M U12 Dr C2

søn

1001

10.00

Gentofte Kunst 1

Skjold

12 piger

8M U12 Pi. A1

søn

1001

10.00

Raffinaderivej

Sundby

11 dre 07-3

8M U11 Dr B1

søn

1001

10.00

Gentofte Kunst 1

B 93

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

søn

1001

10.00

Tingbjerg

Brønshøj

Veteran

Veteran 1

søn

1001

11.00

Vigerslevparken

Pioneren

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

søn

1001

11.30

Gentofte Kunst 1

Skovshoved

13 dre 05/5

8M U13 dr 6

søn

1001

11.30

Gentofte Kunst 1

Dragør

Senior 2

Serie 2 p. 6

søn

1001

11.45

GS Opvisning

FA 2000

Senior 4

Serie 4 p. 16

søn

1001

11.45

Fælledparken

Skjold

18 piger

U18 piger M

søn

1001

11.45

Hvidovre Stadion

Hvidovre

12 dre 06-3

8M U12 Dr C3

søn

1001

11.45

Ved KB-hallen

KB

11 dre 07-1

8M U11 Dr A3

søn

1001

11.45

ved KB-Hallen

KB

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

søn

1001

12.00

Sundby IPark

B 1908

Herre 7M

7M herre 3 p4

søn

1001

13.00

Gentofte Kunst 1

Real Copenhagen

17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

1001

13.00

Birkerød Stadion

Skjold Birkerød

13 piger 2

8M U13 pige 1

søn

1001

13.00

Gentofte Kunst 1

Husum

Senior 3

Serie 3 p. 9

søn

1001

13.30

GS Opvisning

Bispebjerg