Fodbold, Forside

Masser af Vinterbold-kampe på programmet i den kommende weekend. Få det fulde overblik her: 

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

bane

Veteran

Veteran

man

0122

20.00

Bagsværd

Bagsværd St

Supermasters

Vinter privat

tirs

0123

18.30

Rødovre

Rødovre St

U13 piger 2

8M U13 pi 2

fre

0126

18.00

Virum-Sorgenfri

Virumgård ku

U12 drenge 2

8M U12 B p2

lør

0127

09.00

Virum-Sorgenfri

Virum Stadion

U13 drenge 2

8M U13 dr M

lør

0127

10.00

Virum-Sorgenfri

HIK gam kunst

U12 dreng 1B

8M U12 A p3

lør

0127

10.30

FA 2000

HIK gam kunst

U15 drenge 2

U15 drenge M

lør

0127

11.00

Brønshøj

Tingbjerg

U11 drenge 1

8M U11 A p4

lør

0127

11.30

Brøndby

HIK gam kunst

Senior 1

11M T-kamp

lør

0127

12.00

Avarta

GS Opvisning

U12 dreng 1A

8M U12 A p1

lør

0127

12.00

Nivå-Kokkedal

HIK gam kunst

U11 drenge 2

8M U11 B p4

lør

0127

13.00

Værløse

HIK ny kunst

U11 drenge 3

8M U11 C p5

lør

0127

13.30

Nørrebro U

HIK ny kunst

U9 dre 09-4

5M U9 dre C4

lør

0127

14.00

stævne

HIK gam kunst

U10 dre 8-2

5M U8 dre B4

lør

0127

14.30

stævne

HIK gam kunst

U8 dre 10-1

5M U8 dre A1

lør

0127

14.30

stævne

HIK ny kunst

U8 dre 10-2

5M U8 dre A2

lør

0127

14.30

stævne

HIK ny kunst

U13 drenge 4

8M U13 dr 4/5

lør

0127

16.00

Dragør

HIK gam kunst

U10 dre 08-3

5M U10 dr C7

søn

0128

09.00

stævne

Hollænderh.

U10 piger 1

5M U10 pi A

søn

0128

09.00

stævne

Hvidovre

U9 dre 09-1

5M U9 dr A4

søn

0128

09.00

stævne

Tingbjerg

U9 dre 09-2

5M U9 dr A1

søn

0128

09.00

stævne

Brøndby

U9 dre 09-3

5M U9 dr B10

søn

0128

09.00

stævne

Gladsaxe St

U8 dre 10-3

5M U8 dr B1

søn

0128

09.00

stævne

Gentofte K3

U11 piger

8M U11 piger

søn

0128

09.30

Allerød

HIK gam kunst

U17 drenge 1

11M T-kamp

søn

0128

10.00

Vanløse

Vanløse IP

U15 drenge 3

U15 drenge ¾

søn

0128

10.30

Vestia

Bavnehøj

U12 drenge 3

8M U12 C p5

søn

0128

10.30

Vestia

HIK ny kunst

U12 drenge 4

8M U12 D p2

søn

0128

10.30

B 73 Herlev

HIK ny kunst

U17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

0128

11.00

Glostrup

Glostrup St

U13 piger 1

8M U13 pi Ø

søn

0128

11.00

Allerød

HIK gam kunst

U12 piger

8M U12 piger

søn

0128

11.00

Greve

HIK gam kunst

U10 dre 08-4

5M U10 dr C4

søn

0128

11.00

stævne

Hollænderh.

U16 drenge

U16 drenge ½

søn

0128

12.00

Måløv

HIK ny kunst

U16 drenge

11M T-kamp

søn

0128

12.30

Roskilde

Roskilde

U14 piger 2

U14 piger 2

søn

0128

12.30

B 93

HIK gam kunst

U14 drenge 3

U14 drenge 3

søn

0128

14.00

Skovshoved

HIK ny kunst

U13 drenge 3

8M U13 dr 3

søn

0128

14.00

Nivå-Kokkedal

HIK gam kunst

U19 drenge 2

U19 drenge M

søn

0128

14.15

Frederikssund

Frederiksund

U14 drenge 2

U14 drenge M

søn

0128

14.15

Helsingør

Helsingør

U13 dre 05/1

11M T-kamp

søn

0128

14.15

Lyngby

Lyngby Stad

U14 piger Øst

U14 drenge 4

søn

0128

15.30

B 1903

Lyngbyvejen

U15 piger

7M U15 piger

søn

0128

16.00

Skibby

HIK gam kunst

U13 dr 05/2

8M T-kamp

søn

0128

16.00

Frederikssund

Gentofte K1

U12 dr 06/2

8M T-kamp

søn

0128

16.00

??

Gentofte K1

Senior 3

Futsal 2

søn

0128

19.00

Nordhavn

Sundbyø-Hal