Fodbold, Forside

Kampprogram for HIK Fodbold Uge 40:

Grand Vet M

5M GVM 1

man

1002

11.00

Krøyersvej

AB Tårnby

11 dre 07-3

8M U11 Dr B1

man

1002

17.00

Gentofte K1

Åkanden

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

tirs

1003

18.30

Gentofte K 1

Brøndby

13 piger 2

8M U13 pige 1

tirs

1003

18.30

Ugandavej

AB Tårnby

16 drenge

U16 dre Reser

tirs

1003

18.45

Svanemølle ku

B 93

15 dre 03/1

U15 dre pokal

tirs

1003

20.00

Gentofte K 1

AB

16 piger

7M U16 pige 1

ons

1004

17.30

Engdraget

Hellas

14 dre 04/3

U14 drenge 3

ons

1004

18.30

Gentofte K 2

KB

Grand Old M

Grand OM 1

ons

1004

20.15

GS Opvisning

AB Tårnby

Super GOM

7M SGOM 1

tors

1005

11.00

Raffinaderivej

Sundby

Old Boys

7M Old B 1 p2

tors

1005

17.45

Værkstedsvej

Valby

17 drenge 1

U17 division

tors

1005

18.30

Skovbrynet

AB

Senior 3

Serie 3 p. 9

tors

1005

20.30

ved KB-Hallen

KB

11 dre 07-1

8M U11 Dr A3

fre

1006

17.30

Raffinaderivej

Sundby

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

lør

1007

09.45

HIK kunst

FA 2000

13 dre 05/5

8M U13 dr 6

lør

1007

09.45

Fælledpark ku

Østerbro

14 dre 04/2

U14 drenge M

lør

1007

10.00

HIK kunst

Vestia

U9 dre 09-3

5M U9 Dr B4

lør

1007

10.00

HIK græs

stævne

U8 dre 10-3

5M U8 Dr B1

lør

1007

10.00

Fælledparken

stævne

15 dre 03/3

U15 drenge 4

lør

1007

11.15

HIK kunst

Skjold

11 dre 07-2

8M U11 Dr B3

lør

1007

11.15

Raffinaderivej

Sundby

16 drenge

U16 drenge M

lør

1007

11.30

HIK kunst

Kastrup

19 drenge 1

U19 division

lør

1007

12.00

Skovbrynet

AB

Senior 4

Serie 4 p. 16

lør

1007

13.00

HIK kunst

VLI

Herre 7M

7M herre 3 p4

lør

1007

13.00

Rådvadsvej

Stefan

18 piger

U18 piger M

lør

1007

13.00

HIK kunst

FA 2000

U10 dre 08-1

5M U10 Dr A1

lør

1007

13.00

Sundby IPark

stævne

U9 dre 09-2

5M U9 Dr A1

lør

1007

13.00

Fælledparken

stævne

U9 dre 09-4

5M U9 Dr C3

lør

1007

13.00

HIK græs

stævne

Senior 1

2. division p 2

lør

1007

14.00

MarienlystCen

Marienlyst

11 piger

8M U11 Pi. A1

lør

1007

14.30

HIK kunst

FA 2000

19 drenge 2

U19 drenge 1

lør

1007

16.15

HIK kunst

FA 2000

13 piger 1

8M U13 pi Øst

søn

1008

10.00

HIK kunst

Snekkersten

12 dre 06-4

8M U12 Dr C2

søn

1008

10.00

HIK kunst

Vanløse

12 piger

8M U12 Pi. A1

søn

1008

10.00

HIK kunst

Tårnby FF

U10 dre 08-3

5M U10 Dr C3

søn

1008

10.00

ved KB-Hallen

stævne

U10 dre 08-4

5M U10 Dr C1

søn

1008

10.00

ved KB-hallen

stævne

U10 dre 08-5

5M U10 Dr C1

søn

1008

10.00

ved KB-hallen

stævne

U10 piger

5M U10 pi A1

søn

1008

10.00

Hvidovre Stad

stævne

U9 dre 09-1

5M U9 Dr A2

søn

1008

10.00

Sundby IPark

stævne

U8 dre 10-1

5M U8 Dr A2

søn

1008

10.00

Hollænderhal

stævne

U8 dre 10-2

5M U8 Dr A1

søn

1008

10.00

Gentofte K 1

stævne

U7 dre 11-2

3M U7 Dr p. 2

søn

1008

10.00

Genforeningp.

stævne

U7 dre 11-3

3M U7 Dr p. 1

søn

1008

10.00

Nørrebropark

stævne

12/11 piger

5M U12/11 Pi.

søn

1008

10.25

Hollænderhal

stævne

13 piger 2

8M U13 pige 1

søn

1008

11.00

Valby IPark

Fremad Valby

12 dre 06-3

8M U12 Dr C3

søn

1008

11.15

Raffinaderivej

Sundby

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

søn

1008

11.30

HIK kunst

Brønshøj

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

søn

1008

11.30

HIK kunst

B 1903

U6 dre 12-1

3M U6 Dr p. 4

søn

1008

11.30

Svanemøllen

stævne

17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

1008

11.45

HIK kunst

BSV af 2016

13 dre 05/1

8M U13 dre Ø

søn

1008

12.30

Næstved Stadion

Næstved

U7 dre 11-1

3M U7 Dr p. 6

søn

1008

12.30

Krøyersvej

stævne

14 dre 04/3

U14 drenge 3

søn

1008

13.00

Hollænderhal

Dragør

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

søn

1008

13.00

HIK kunst

Skjold

U10 dre 08-2

5M U10 Dr B3

søn

1008

13.00

ved KB-Hallen

stævne

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

søn

1008

13.30

Herfølge Stadion

HB Køge

14 piger 1

U14 piger Øst

søn

1008

13.30

HIK kunst

Ølstykke

15 dre 03/1

U15 dre Øst 1

søn

1008

14.00

Mørdrup

FC Helsingør

Kvinde

7M Kvind 2 p3

søn

1008

15.00

HIK kunst

Real l´Hôpital

15 dre 03/2

U15 drenge M

søn

1008

15.00

Røllikevej

Kastrup