Fodbold, Forside

Kampprogram for HIK’s hold for uge 43. To hold har allerede været i kamp mandag: Grand Veteran Masters vandt 5-4 over AB, mens Fulton-holdet vandt 9-1 hos Husum. 

Grand Vet M

5M GVM 1

man

1023

11.00

Krøyersvej

AB

15 dre Fulton

U15 drenge 3

man

1023

18.15

Husumspark k

Husum

16 drenge

U16 dre Reser

tirs

1024

19.30

Gentofte K 2

Roskilde

Veteran

Veteran 1

tirs

1024

19.45

Frederiksberg

FA 2000

13 piger 2

8M U13 pige 1

ons

1025

17.00

Husumparken

Husum

Grand Old M

Grand OM 1

ons

1025

18.45

Lyngbyvejen

B 1903

Old Boys

7M Old B 1 p2

ons

1025

19.00

John Tranum k

Amager FF

Super GOM

7M SGOM 1

tors

1026

11.00

HIK kunst

KB

Supermasters

Supermaster 1

tors

1026

20.15

Gentofte K 2

Frem

Senior 2

Serie 2 p. 6

fre

1027

18.15

Gentofte K 1

Skjold

13 dre 05/4

8M U13 dr 4

lør

1028

09.45

Lyngbyvejen

B 1903

15 dre 03/1

U15 drenge Ø

lør

1028

10.30

HIK kunst

A 27

18 piger

U18 piger M

lør

1028

11.15

HIK kunst

B 93

14 piger 2

U14 piger 1

lør

1028

11.15

Hollænderhal

Dragør

17 drenge 1

U17 Division

lør

1028

13.00

HIK kunst

Slagelse

16 drenge

U16 drenge M

lør

1028

13.00

Svanemøllen

B 93

14 dre 04/2

U14 drenge M

lør

1028

13.00

Jens Jessensv.

FA 2000

11 dre 07-4

8M U11 Dr C1

lør

1028

13.00

HIK kunst

Nørrebro United

14 dre 04/1

U14 drenge Ø

lør

1028

14.00

Roskilde IPark

FC Roskilde

13 dre 05/5

8M U13 dr 6

lør

1028

14.30

HIK kunst

Rødovre

Senior 1

2. division p 2

lør

1028

15.00

Dalum Stad.

Dalum

19 drenge 1

U19 Division

lør

1028

15.00

HIK kunst

HB Køge

13 dre 05/2

8M U13 dr Ma

søn

1029

09.30

HIK kunst

Vanløse

13 dre 05/3

8M U13 dr 2A

søn

1029

09.30

HIK kunst

GVI

Kvinde

7M Kvind 2 p3

søn

1029

10.00

HIK kunst

Soccersisters

15 dre Fulton

U15 drenge 3

søn

1029

11.30

HIK kunst

Vestia

17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

1029

11.45

HIK kunst

Næstved

Senior 4

Serie 4 p. 16

søn

1029

13.30

Valby IPark

Randoms

13 dre 05/1

8M U13 dre Ø

søn

1029

13.30

HIK kunst

Holbæk

Herre 7M

7M herre 3 p4

søn

1029

14.00

Valby IPark ku

Kanariefuglene

14 piger 1

U14 piger Øst

søn

1029

14.00

Himmelev

Roskilde Pige

Senior 3

Serie 3 p. 9

søn

1029

15.00

GS Opvisning

Skovshoved

19 drenge 2

U19 drenge 1

søn

1029

15.15

HIK kunst

KB

Grand Vet M

5M Grand VM

søn

1029

17.00

Fælledpark k

Østerbro