Fodbold, Forside

HIKs hold kommer for alvor i gang i den kommende uge, der byder på en masse Vinterbold- og træningskampe. 1. senior spiller hjemme på torsdag kl 18.15 mod Greve på Gentofte Stadion. 

HIK-hold

Turnering

dag

dato

kl.

bane

modstander

U13 piger 2

8M Vinter 1p1

tirs

0228

17.45

Brødeskov

HSV

Senior 1

ET-kamp

tors

0302

18.15

GS OPvisning

Greve

Senior 4

IT-turnering

tors

0302

20.15

GS OPvisning

U19 drenge

U12 dre 05-3

8M Vinter B1

fre

0303

17.00

Gladsaxe Stad

Gladsaxe-Hero

U14 dr Fulton

Vinter 3-4 p. 8

fre

0303

18.15

Gentofte K1

Union

Supermaster

Vinterturner.

lør

0304

08.30

Frem Valby IP

Frem

U12 dre 05-1

8M ET-kamp

lør

0304

09.30

HIK ny

Hørsholm

Senior 1

ET-kamp

lør

0403

??

Svanemøllen

B 93

U13 dre 04-3

8M Vinter 1p6

lør

0304

11.15

Lyngehallen

Lynge- Uggerløs

U15 dre 02-1

ET-kamp

lør

0304

11.15

HIK ny

Malmö FF

U12 piger 2

8M Vinter B 1

lør

0304

12.00

Snekkersten

Snekkersten

U13 dre 04-2

8M Vinter 1p5

lør

0304

12.30

HIK gammel

Herlev

U14 dre 03-1

ET-kamp

lør

0304

12.30

GS OPvisning

AB

U12 dre 05-2

T-kamp

lør

0304

12.30

HIK gammel

Ølstykke

U11 dre 06-2

8M vinter B4

lør

0304

12.30

Ballerup kunst

BSF

U12 dre 05-4

8M Vinter C5

lør

0304

14.00

HIK gammel

Avarta

U11 dre 06-2

8M Vinter B3

lør

0304

14.00

HIK gammel

Torveparken

U10 piger 1

5M vinter AB

lør

0304

15.10

Nandrupvej

FB m.v.

U9 piger 1

5M vinter p. 1

søn

0305

09.20

Avedøre Stad.

Hvidovre m.v.

U14 piger

Vinter 1 p. 1

søn

0305

09.30

Solrød IP

Solrød

U13 piger

8M T-kamp

søn

0305

09.30

HIK gammel

FA 2000

U14 dre 03-2

Vinter M p. 3

søn

0305

10.00

HIK ny kunst

Skjold

U11 dre 06-1

8M Vinter A2

søn

0305

10.00

Svanemølle k

B 93

U12 piger

8M T-kamp

søn

0305

11.00

HIK gammel

BSF

U16 piger

Vinter 1-2 p.4

søn

0305

11.15

Albertslund

Herstedøster IC

U16 drenge 2

Vinter 1-2 p. 5

søn

0305

11.45

HIK ny kunst

Hvidovre

U13 dre 04-4

8M Vinter 3p5

søn

0305

12.00

Tingbjerg

FIX

7M Kvinde

7M Vinter p2

søn

0305

12.30

HIK gammel

CIK

U13 dre 04-5

8M Vinter 4p7

søn

0305

12.30

HIK gammel

B 1973 Herlev

U16 drenge 1

Vinter M p 2

søn

0305

13.00

Frederiksværk

Frederiksværk

U14 dre 03-4

Vinter 3-4 p. 4

søn

0305

13.30

HIK ny kunst

Hornbæk

U14 dre 03-3

Vinter 1-2 p. 4

søn

0305

14.00

Rundforbi St

BSV af 2016

U12 dre 05-5

8M Vinter D

søn

0305

14.00

HIK gammel

Orient

U11 dre 06-4

8M Vinter C3

søn

0305

14.00

HIK gammel

Gladsaxe-Hero

Senior 4

T-kamp

søn

0305

15.00

HIK ny

Østerbro

U17 drenge

ET-kamp

søn

0305

15.00

Herfølge/Køge

HB Køge