Fodbold, Forside
HIK hold række dag dato kl. bane modstander Resultat
5M Grand VM 5M Gr. V.M. man 0919 11.00 Svanemøllen k B 93 7-1
U19 drenge-1 U19 d POKAL man 0919 18.00 GS Opvisning Fremad Valby
U14 dr. 03-2 U14 dr. 1 man 0919 18.00 Valby IP Fremad Valby
U14 dr. 03-3 U14 dr. 2 man 0919 18.00 Gemmas Alle AB Tårnby
Senior 6 Serie 5 p. 18 man 0919 20.15 Gentofte K2 KFB
Veteran Veteran 1 man 0919 20.30 GS Opvisning Brønshøj
U14 piger 7M U14 pi 1 tirs 0920 18.30 Gentofte K1 Vestia
U12 piger 1 8M U12 pi S1 tirs 0920 18.30 Gentofte K1 Allerød
Senior 2 Serie 3 p. 8 tirs 0920 20.00 Gentofte K1 CBS
7M Kvinde 7M K 2 p. 2 tirs 0920 20.15 HIK gammel Culpa
Grand Old M GOM 1 ons 0921 18.00 Fælledparken HB/Østerbro
U16 drenge 1 U16 reserve ons 0921 18.30 GS Opvisning Næstved
Senior 3 Serie 2 p. 10 ons 0921 19.30 Sundby IP ku Fremad Ama
Senior 5 Serie 5 p. 22 ons 0921 20.15 GS Opvisning FA 2000
7M Old Boys 7M OB 1 p.1 ons 0921 20.30 HIK gammel NB 99
7M Sup. GOM 7M SGOM 1 tors 0922 10.00 Raffinaderivej Sundby
U14 dr. 03-3 U14 dr. 2 tors 0922 18.30 Gentofte K1 B 1903
Supermasters SUM 1 tors 0922 20.15 Gentofte K1 KB
U13 dr. 04-4 8M U13 d 3B fre 0923 17.30 HIK Brønshøj
Senior 1 2. division fre 0923 18.30 GS Opvisning Avarta
U14 dr Fulton U14 dr. 5 fre 0923 18.30 Gentofte K1 Skjold
U15 dr. 02-2 U15 dr. 1 lør 0924 10.00 Svanemølle k B 93
U16 dr. 01-3 U16 dr. 2 lør 0924 11.15 HIK gammel Prespa
U13 dr. 04-5 8M U13 d 6A lør 0924 11.15 Mimerspark Nørrebro Uni
U19 drenge 1 U19 division lør 0924 13.00 HIK ny SønderjyskE
U14 dr. 03-4 U14 dr. 4 lør 0924 13.00 Engdraget Hellas
U13 dr. 04-2 8M U13 d 1 lør 0924 13.00 HIK ny Fremad Ama
U13 piger 1 8M U13 p Ø lør 0924 13.30 Mørdrup IP Espergærde
U14 piger 7M U14 pi 1 lør 0924 14.45 Vanløse IP Vanløse
U13 piger 2 8M U13 pi 1 lør 0924 15.00 HIK gammel B 93
U17 drenge 1 U17 division lør 0924 15.30 HIK ny Haderslev
U13 dr. 04-3 8M U13 d 2 søn 0924 10.00 HIK ny KFUM
U12 piger 1 8M U12 pi S1 søn 0925 11.00 Svogerslev Svogerslev
Senior 2 Serie 3 p. 8 søn 0925 11.45 ved KB-Hal ku KB
Senior 4 Serie 4 p. 16 søn 0925 11.45 HIK gammel Hekla
Senior 6 Serie 5 p. 18 søn 0925 11.45 Fælledparken Heimdal
U19 drenge 2 U19 dr. 1 søn 0925 11.45 Svanemølle k B 93
U15 dr. 02-1 U15 dr. Ø1 søn 0925 12.00 Slagelse St ku Slagelse
U14 dr. 03-1 U14 dr Øst 1 søn 0925 12.00 HIK ny HB Køge
7M Herre 7M H 4 p. 1 søn 0925 13.30 HIK gammel Stefan
U16 dr. 01- 2 U16 dr. M søn 0925 13.30 Røllikevej Kastrup
U16 piger U16 piger 2 søn 0925 13.30 Sundby IP B 1908 b
U17 drenge 2 U17 dr. 1 søn 0925 15.15 ved KB-Hal ku KB