Fodbold, Forside
HIK hold række dag dato kl. bane modstander
5M Grand VM 5M Gr. V.M. man 0926 11.00 Krøyersvej AB
U14 dre 03-4 U14 dr. 4 man 0926 18.30 Gentofte K2 KB
Senior 5 Serie 5 p. 22 man 0926 20.15 GS Opvisning KFB
U13 dre 04-1 8M U13 d POK tirs 0927 18.30 Roskilde Kunst Roskilde
U13 piger 1 8M U13 pi Ø tirs 0927 18.30 Gentofte K1 Greve
U12 piger 2 8M U12 pi p1 tirs 0927 18.30 Gentofte K1 Hvidovre
U14 dre 03-1 U14 d POKAL tirs 0927 19.00 Vanløse Id.Park Vanløse
U15 dre 02-2 U15 dr. 1 tirs 0927 20.00 Gentofte K1 Jægersborg
U15 dre 02-1 U15 d POKAL ons 0928 17.15 Karlslunde Stadion Karslunde
7M Kvinde 7M K 2 p. 2 ons 0928 17.30 Røllikevej Kastrup
U16 dre 01-1 U16 d POKAL ons 0928 17.30 GS Opvisning Lyngby
Grand Old M GOM 1 ons 0928 20.15 GS Opvisning KB
Veteran Veteran 1 ons 0928 20.30 ved KB-Hallen KB
7M Sup. GOM 7M SGOM 1 tors 0929 11.00 HIK ny lunst AB Tårnby
U13 dre 04-1 8M U13 d Ø1 tors 0929 18.30 Gentofte K1 Hørsholm
U12 piger 1 8M U12 pi S1 tors 0929 18.30 Gentofte K1 Brøndby
Senior 4 Serie 4 p. 16 tors 0929 20.15 Gentofte K1 Fremad Amager
U12 dre 05-5 8M U12 d C4 fre 0930 17.30 HIK HIK 6
Senior 2 Serie 3 p. 8 fre 0930 18.00 Valby Id.Park kunst Culpa
U16 dre 01-3 U16 dr. 2 fre 0930 18.00 Tingbjerg kunst Brønshøj
U16 piger U16 piger 2 fre 0930 18.30 Gentofte K1 FB
Supermasters SUM 1 lør 1001 10.00 Svanemøllen B 93
U15 dre 02-1 U15 dr. Ø1 lør 1001 10.00 GS Opvisning Lyngby
U14 dr Fulton U14 dr. 5 lør 1001 10.00 Jens Jessensvej kunst FB
U13 dre 04-2 8M U13 d 1 lør 1001 10.00 Jens Jessensvej kunst FA 2000
U12 dre 05-1 8M U12 d A1 lør 1001 10.00 Gentofte K1 Nørrebro United
U12 dre 05-4 8M U12 d C2 lør 1001 10.00 ved KB-Hallen KB
Senior 3 Serie 2 p. 10 lør 1001 11.15 Rådvadsvej Stefan
U12 dre 05-2 8M U12 d A3 lør 1001 11.30 Gentofte K1 B 93
U13 piger 2 8M U13 pi 1 lør 1001 11.45 Nymosen GVI
Senior 1 2. division lør 1001 13.00 GS Opvisning Holbæk
U13 dre 04-3 8M U13 d 2 lør 1001 13.00 Jens Jessensvej FB
U11 dre 06-1 8M U11 d A1 lør 1001 13.00 Gentofte K1 Østerbro
U14 dre 03-1 U14 dr Øst 1 lør 1001 13.30 Lyngby Stadion Lyngby
U13 piger 1 8M U13 p Ø lør 1001 14.00 Vanløse Id.Park FC Damsø
U11 dre 06-3 8M U11 d C2 lør 1001 14.30 Gentofte K1 B 1903
U11 dre 06-4 8M U11 d C3 lør 1001 14.30 Lundehusparken CPH Youth
U11 piger 8M U11 pi AB lør 1001 14.30 Gentofte K1 FB
U19 drenge 1 U19 division lør 1001 15.00 Lerpytter Anlæg Thisted
U17 drenge 1 U17 division lør 1001 15.00 Lerpytter Anlæg Thisted
U13 dre 04-4 8M U13 d 3B lør 1001 15.00 Krøyersvej Skovshoved
7M Herre 7M H 4 p. 1 søn 1002 10.00 Jens Jessensvej FB
U15 dre  02-3 U15 dr. 3 søn 1002 10.00 Jens Jessensvej FA 2000
U14 piger 7M U14 pi 1 søn 1002 11.00 Ugandavej AB Tårnby
U11 dre 06-2 8M U11 d B1 søn 1002 16.00 Pilesvinget FIX