Fodbold, Forside

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

bane

udebane

Senior 1

11M T-kamp

man

0429

17.30

Avarta

GS Opvisning

Senior 4

7M Herre pok

man

0430

20.00

FB 5

HIK gam kunst

M+60 (GOM)

M+60 række 1

man

0430

20.15

HB/Østerbro

GS Opvisning

18 piger 1

18 piger 1

ons

0502

18.30

FC Damsø

Gentofte K2

15 drenge 03/2

15 drenge M

ons

0502

18.30

GVI

GS Opvisning

14 piger 1

14 piger pokal

ons

0502

18.30

Allerød

Allerød IP

M+55 (SUM)

M+55 række 1

ons

0502

20.15

AB Tårnby

GS Opvisning

M+32 (Old B)

7M M+32 M

ons

0502

20.30

Vanløse

Vanløse IP

M+65 (SGOM)

7M M+65 1

tor

0503

11.00

B 93

HIK ny kunst

12 drenge 06/5

8M 12 dr 4 p2

tor

0503

18.15

KFUM

Nøkkerosevej

Senior 4

7M Herre 3 p4

tor

0503

19.00

Unigadores

Valby IP

M+40 (Vet)

M+40 række 2

tor

0503

20.30

FC Knoedel

Valby IP kunst

15 drenge 03/3

15 drenge 3

fre

0504

17.30

Fremad Valby

Valby IP ku

13 drenge 05/2

8M 13 dr M

fre

0504

18.00

FA 2000 2

Jens Jessensvej k

19 drenge 2

19 drenge M

fre

0504

18.30

KB 2

KB Hal kunst

16 drenge 02/2

16 drenge M

fre

0504

18.30

B 1903

Lyngbyvejen

15 drenge 03 Fu

15 drenge 2

fre

0504

18.30

Husum

Gentofte K1

11 drenge 07/4

8M 11 dr 3 p1

lør

0505

10.00

Nørrebro U

Mimerspark k

9 drenge 09/2

5M 9 dr 1 p2

lør

0505

10.00

stævne

Sundby IP

5 drenge 13/1

3M 5 drenge

lør

0505

10.00

stævne

Engdraget

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0505

11.00

B 93

Svanemøllen

12 drenge 06/2

8M 12 dr 2 p1

lør

0505

11.15

Sundby

Raffinaderivej

14 drenge 04/1

14 dr 04 Ø1 p2

lør

0505

11.30

Helsingør

HIK ny kunst

12 drenge 06/3

8M 12 dr 2 p1

lør

0505

11.30

Frem

Frem

6 drenge 12/1

3M 6 dre 3/4

lør

0505

11.45

stævne

Valby IP Ku

14 piger 2

14 piger 1

lør

0505

12.30

B 1908

HIK gam kunst

12 drenge 06/1

8M 12 dr 1 p1

lør

0505

12.30

Sundby

Raffinaderivej

Senior 1

2 division kval

lør

0505

13.00

Lyseng

GS Opvisning

19 drenge 1

19 dr Division

lør

0505

13.00

B 93

Svanemøllen

13 drenge 05/1

13 dr 05 Ø1 p2

lør

0505

13.30

Roskilde KFUM

Lillevang IC

13 piger 1

8M 13 pi Øst

lør

0505

13.30

Hvidovre

Hvidovre St

11 drenge 07/1

8M 11 dr 1 p1

lør

0505

13.30

B 1903

HIK ny kunst

11 drenge 07/3

8M 11 dr 2 p1

lør

0505

13.30

B 1903

HIK ny kunst

16 drenge 02/3

16 drenge 1

lør

0505

14.30

Skjold

HIK gam kunst

15 drenge 03/1

15 dr 03 Ø1 p2

lør

0505

14.30

Nykøbing Falster

Nykøbing F Nord

13 drenge 05/3

8M 13 dr 2

lør

0505

15.00

KB 4

HIK ny kunst

12 drenge 06/4

8M 12 dr 3 p2

lør

0505

15.00

Vanløse

HIK ny kunst

U10 drenge

8M-kamp

søn

0506

09.30

BSV

HIK ny kunst

13 piger 2

8M 13 pige 2

søn

0506

10.00

Sundby

HIK gam kunst

12/11 piger 2

8M 12/11 pi 2

søn

0506

10.00

Damsø

HIK gam kunst

11 drenge 07/2

8M 11 dr 1 p3

søn

0506

10.00

Skovshoved

Krøyersvej

11 drenge 07/5

8M 11 dr 4 p2

søn

0506

10.00

Husum

HIK ny kunst

10 drenge 08/2

5M 10 dr 1 p2

søn

0506

10.00

stævne

Tingbjerg

10 drenge 08/4

5M 10 dr 3 p1

søn

0506

10.00

stævne

Nymosen

10/9 piger 3

5M 10/9 pi 3

søn

0506

10.00

stævne

Raffinaderivej

8 drenge 10/3

5M 8 dr 3 p3

søn

0506

10.00

stævne

Jens Jessensvej

7 drenge 11/3

3M 7 dr 3/4p2

søn

0506

10.00

stævne

Sundby IP

Senior 3

Serie 3 p. 11

søn

0506

11.45

FB 5

HIK gam kunst

17 drenge 2

17 dr Øst 2

søn

0506

11.45

Birkerød Skjold

HIK ny kunst

10/9 piger 2

5M 10/9 pi 2

søn

0506

11.45

stævne

Raffinaderivej

9 drenge 09/4

5M 9 dr 3 p1

søn

0506

11.45

stævne

Tingbjerg

8 drenge 10/2

5M 8 dr 1 p2

søn

0506

11.45

stævne

Gentofte K1

7 drenge 11/2

3M 7 dr 3/4p1

søn

0506

11.45

stævne

Sundby IP

Kvinde

7M Kvin. 2 p3

søn

0506

12.00

Academics

Kløvermarken

10 drenge 08/3

5M 10 dr 2 p1

søn

0506

13.30

stævne

Nymosen

10 drenge 08/5

5M 10 dr 3 p3

søn

0506

13.30

stævne

Fælledparken

10/9 piger 1

5M 10/9 pi 1

søn

0506

13.30

stævne

Raffinaderivej

9 drenge 09/1

5M 9 dr 1 p1

søn

0506

13.30

stævne

Tingbjerg

9 drenge 09/3

5M 9 dr 2 p1

søn

0506

13.30

stævne

Tingbjerg

7 drenge 11/1

3M 7 dre 1/2

søn

0506

13.30

stævne

Sundby IP

U12 drenge 2

8M-kamp

søn

0506

13.30

FA 2000

HIK gam kunst

12 piger 1

8M 12 pi Sj 1

søn

0506

14.00

Greve

HIK ny kunst

10 drenge 08/1

5M 10 dr 1 p1

søn

0506

15.15

stævne

Nymosen

8 drenge 10/1

5M 8 dr 1 p1

søn

0506

15.15

stævne

Jens Jessensvej

Facebook