Fodbold, Forside

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

hjemmebane

udebane

M+70 (GVM)

5M M+70 1

man

0528

11.00

Østerbro

Krøyersvej

Senior Reserve

11M T-kamp

man

0528

18.00

????

GS Opvisning

M+32 (Old B)

7M M+32 M

man

0528

19.00

KFUM

Nøkkerosevej

M+40 (Vet)

M+40 række 2

man

0528

20.30

Vestia

Bavnehøj k

15 drenge 03 Fu

15 drenge 2

tir

0529

18.30

GVI 2

Gentofte K1

13 drenge 05/3

8M 13 dr 2

tir

0529

18.30

KFUM

Nøkkerosevej

13 drenge 05/4

8M 13 dr 5

tir

0529

18.30

AB Tårnby 4

HIK græs

M+60 (GOM)

M+60 række 1

tir

0529

19.15

B 93

Svanemøllen k

Senior 3

Serie 3 p. 11

tir

0529

19.30

B 93 7

Svanemøllen k

Senior 2

Serie 3 p. 9

tir

0529

20.15

HB 4

Gentofte K1

Kvinde

7M Kvin. 2 p3

tir

0529

20.15

Real l’Hôpital

Kløvermark k

15 drenge 03/2

15 drenge M

ons

0530

18.30

Union

GS Opvisning

14 piger 1

14 piger Øst

ons

0530

18.30

Roskilde Pige

Gentofte K2

Senior 4

7M Herre pok

ons

0530

21.00

FA 2000

Jens Jessensv.

M+65 (SGOM)

7M M+65 1

tor

0531

11.00

Rødovre

HIK ny kunst

12/11 piger 2

8M 12/11 pi 2

tor

0531

18.30

CIK

HIK græs

M+55 (SUM)

M+55 række 1

tor

0531

20.15

B 1908

Gentofte K1

15 drenge 03/3

15 drenge 3

fre

0601

18.15

AB Tårnby

HIK ny kunst

12 drenge 06/1

8M 12 dr 1 p1

lør

0602

10.00

Vanløse

Vanløse IP

11 drenge 07/3

8M 11 dr 2 p1

lør

0602

10.30

Sundby

HIK gam kunst

11 drenge 07/5

8M 11 dr 4 p2

lør

0602

10.30

B 93

HIK gam kunst

13 drenge 05/2

8M 13 dr M

lør

0602

10.45

Union

Grøndal Center

14 drenge 04/2

14 drenge M

lør

0602

11.15

Fremad Amager 2

Sundby IP

13 drenge 05/1

13 dr 05 Ø1 p2

lør

0602

11.30

Næstved

HIK ny kunst

13 piger 1

8M 13 pi Øst

lør

0602

11.30

B 93

Svanemøllen ku

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0602

12.00

Slagelse

Slagelse

12 drenge 06/4

8M 12 dr 3 p2

lør

0602

12.00

FA 2000

HIK gam kunst

12 drenge 06/5

8M 12 dr 4 p2

lør

0602

12.00

Skovshoved

HIK gam kunst

Senior 1

2 division kval

lør

0602

13.00

AB

GS Opvisning

15 drenge 03/1

15 dr 03 Ø1 p2

lør

0602

13.00

HUI/BSV

Rundforbi Stad

14 piger 2

14 piger 1

jør

0602

13.00

Vestia

Bavnehøj ku

11 drenge 07/1

8M 11 dr 1 p1

lør

0602

13.30

Sundby

HIK ny kunst

11 drenge 07/2

8M 11 dr 1 p3

lør

0602

13.30

Stefan

HIK ny kunst

11 piger

8M T-kamp

lør

0602

13.30

Jægersborg

HIK gam kunst

19 drenge 1

19 dr Division

lør

0602

15.00

HB Køge

Herfølge Stad

11 drenge 07/4

8M 11 dr 3 p1

søn

0603

09.00

FA 2000

Jens Jessensvej k

14 drenge 04/3

14 drenge 3

søn

0603

10.00

Skjold 3

Fælledparken

12 piger 1

8M 12 pi Sj 1

søn

0603

11.00

Helsinge

HIK gam kunst

17 drenge 2

17 dr Øst 2

søn

0603

11.45

FB

HIK ny kunst

10 drenge 2

8M T-kamp

søn

0603

12.00

B 1903

HIK græs

14 drenge 04/1

14 dr 04 Ø1 p2

søn

0603

13.00

Næstved

Næstved Stadion

14 piger 1

14 piger Øst

søn

0603

13.00

Herlufholm

HIK gam kunst