Fodbold, Forside

M+70 (GVM)

5M M+70 1

man

0604

11.00

KB

KB Hal kunst

15 drenge 03/3

15 drenge 3

man

0604

18.15

Union

Grøndal ku

18 piger

18 piger 1

man

0604

18.30

FC Damsø

Vanløse IP

M+40 (Vet)

M+40 række 2

man

0604

20.15

FC Knoedel

GS Opvisning

M+60 (GOM)

M+60 række 1

tir

0605

19.00

AB

AB Skovbrynet

Kvinde

7M Kvin. 2 p3

tir

0605

20.30

FA 2000 (3)

HIK gam kunst

M+65 (SGOM)

7M M+65 1

ons

0606

11.00

Frem

HIK ny kunst

12/11 piger 2

8M 12/11 pi 2

ons

0606

18.00

B 93

Svanemøllen

16 drenge 02/1

16 dr Res Ø p2

ons

0606

18.30

Helsingør

GS Opvisning

13 drenge 05/2

8M 13 dr M

ons

0606

18.30

Nørrebro United

Gentofte K2

Senior 2

Serie 3 p. 9

ons

0606

20.15

PI Fodbold 2

GS Opvisning

11 drenge 07/2

8M 11 dr 1 p3

tor

0607

17.45

Hekla

Hekla Park

Senior 4

7M Herre 3 p4

tor

0607

19.00

Fremad Valby

Valby IP

19 drenge 2

19 drenge M

tor

0607

20.15

Vestia

Gentofte K 1

15 drenge 03 Fu

15 drenge 2

fre

0608

17.00

FB 2

Jens Jessensvej

19 drenge 2

19 drenge M

fre

0608

18.30

KB 2

KB Hal kunst

14 drenge 04/2

14 drenge M

fre

0608

18.30

Vestia

HIK ny kunst

13 drenge 05/1

13 dr 05 Ø1 p2

lør

0609

10.00

FA 2000

Jens Jessensvej

12 piger 1

8M 12 pi Sj 1

lør

0609

10.00

Tuse

Tusehallen

11 drenge 07/4

8M 11 dr 3 p1

lør

0609

10.00

Åkanden

HIK græs

11 drenge 07/5

8M 11 dr 4 p2

lør

0609

10.00

Nørrebro U

Mimerspark k

15 drenge 03/1

15 dr 03 Ø1 p2

lør

0609

10.30

B 1903

HIK ny kunst

Senior 3

Serie 3 p. 11

lør

0609

11.15

Bispebjerg 2

Lersøparken

15 drenge 03/2

15 drenge M

lør

0609

11.30

Frem

Frem

10 drenge 08/5

5M 10 dr 3 p3

lør

0609

11.30

Medaljestævne

Tingbjerg

13 drenge 05/3

8M 13 dr 2

lør

0609

12.00

Skovshoved

HIK græs

12 drenge 06/4

8M 12 dr 3 p2

lør

0609

12.30

Skjold

Lundehuspark k

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0609

13.00

Næsby

HIK ny kunst

10 drenge 08/4

5M 10 dr 3 p1

lør

0609

13.00

Medaljestævne

Tingbjerg

6 drenge 12/1

3M 6 dr ¾ p4

lør

0609

13.00

Medaljestævne

Fælledparken

13 drenge 05/4

8M 13 dr 5

lør

0609

13.15

Østerbro

Fælledparken

Senior 1

2 division kval

lør

0609

14.00

B 93

GS Opvisning

14 drenge 04/3

14 drenge 3

lør

0609

14.30

Dragør 3

Gentofte K1

19 drenge 1

19 dr Division

lør

0609

15.30

Næsby

HIK ny kunst

12 drenge 06/1

8M 12 dr 1 p1

søn

0610

10.00

B 1903

HIK ny kunst

12 drenge 06/2

8M 12 dr 2 p1

søn

0610

10.00

B 1903

HIK ny kunst

12 drenge 06/3

8M 12 dr 2 p1

søn

0610

10.00

KB

ved KB-Hal

10 drenge 08/3

5M 10 dr 2 p1

søn

0610

10.00

Medaljestævne

Tingbjerg

10/9 piger 3

5M 10/9 pi 3

søn

0610

10.00

Medaljestævne

Svanemøllen k

9 drenge 09/2

5M 9 dr 1 p2

søn

0610

10.00

Medaljestævne

Sundby IP

8 drenge 10/1

5M 10 dr 1 p1

søn

0610

10.00

Medaljestævne

Engdraget

10/9 piger 2

5M 10/9 pi 2

søn

0610

11.30

Medaljestævne

Vanløse IP

9 drenge 09/1

5M 9 dr 1 p4

søn

0610

11.30

Medaljestævne

Sundby IP

8 drenge 10/2

5M 10 dr 1 p3

søn

0610

11.30

Medaljestævne

Engdraget

5 drenge 13/1

3M 13 dr p2

søn

0610

11.30

Medaljestævne

Pile Alle

16 drenge 02/2

16 drenge M

søn

0610

11.45

Hellas

Engdraget

14 piger 2

14 piger 1

søn

0610

11.45

B 93 2

Svanemøllen

13 piger 1

8M 13 pi Øst

søn

0610

12.00

BSF

HIK kunst

10 drenge 08/2

5M 10 dr 1 p1

søn

0610

13.00

Medaljestævne

Tingbjerg

9 drenge 09/4

5M 9 dr 3 p3

søn

0610

13.00

Medaljestævne

Grøndalscenter

8 drenge 10/3

5M 10 dr 3 p3

søn

0610

13.00

Medaljestævne

Engdraget

7 drenge 11/1

3M 7 dre ½ p7

søn

0610

13.00

Medaljestævne

Nymosen

7 drenge 11/3

3M 7 dre ¾ p2

søn

0610

13.00

Medaljestævne

Nymosen

11 drenge 07/1

8M 11 dr 1 p1

søn

0610

13.15

FA 2000

Jens Jessensvej

11 drenge 07/3

8M 11 dr 2 p1

søn

0610

13.15

FA 2000

Jens Jessensvej

14 drenge 04/1

14 dr 04 Ø1 p2

søn

0610

13.30

Ishøj

HIK ny kunst

10/9 piger 1

5M 10/9 pi 1

søn

0610

14.30

Medaljestævne

Svanemøllen k

7 drenge 11/2

3M 7 dr 3/4p1

søn

0610

14.30

Medaljestævne

Nymosen

17 drenge 2

17 dr Øst 2

søn

0610

15.30

Ballerup

HIK ny kunst

14 piger 1

14 piger Øst

søn

0610

15.30

Espergærde

Mørdrup IP

10 drenge 08/1

5M 10 dr 1 p4

søn

0610

16.00

Medaljestævne

Tingbjerg

9 drenge 09/3

5M 9 dr 2 p1

søn

0610

16.00

Medaljestævne

Sundby IP