Fodbold, Forside

En enkelt pokalkamp står for døren i den kommende uge, krydret med Vinterbold kampe. Foruden dem spiller en masse af HIKs børnehold i øjeblikket futsal turneringer rundt omkring i de københavnske haller. Følg med på dbukoebenhavn.dk, hvor du kan søge på HIK Fodbold. 

Tællende turneringskamp

U17 drenge 1

U17 d POKAL

ons

1130

19.00

Valby IP kunst

Frem

 Vinterkampe

Grand Old M

Vinterturner.

tirs

1129

21.00

Gentofte K2

KB

Veteran

Vinter p 2

tors

1201

20.00

Grøndal kunst

Union

U12 dre 05-2

8M Vinter A1

fre

1202

18.15

Virumgård ku

Virum-Sorgen

U12 dre 05-1

8M ET-kamp

lør

1203

09.00

HIK ny

FA 2000

U14 dre 03-2

Vinter M p. 3

lør

1203

10.15

Sundby IP ku

Fremad A

U12 dre 05-4

8M Vinter C5

lør

1203

11.15

Svanemøllen

B 93

U19 drenge 1

ET-kamp

lør

1203

12.15

HIK ny

Frederiksværk

U11 piger

8M Vinter C 1

lør

1203

12.30

HIK gammel

Ørestad

U10 dre 07 A

8M T-kamp

lør

1203

12.30

HIK gammel

Skovshoved

U13 dre 04-3

8M Vinter 1p6

lør

1203

14.00

HIK gammel

Vestia

U11dre 06-2

8M Vinter B3

lør

1203

14.00

HIK gammel

Vestia

U16 drenge 1

Vinter M p 2

lør

1203

14.30

HIK ny

Frederiksværk

U14 dre 03-4

Vinter 3-4 p.4

lør

1203

14.30

Hollænderhal

Dragør

U15 dre 02-3

Vinter 3-4 p4

lør

1203

15.30

HIK gammel

B 1973 Herlev

U16 piger

Vinter 1-2 p.4

søn

1204

09.30

HIK gammel

KFUM

U15 dre 02-2

Vinter 1-2 p. 4

søn

1204

10.00

HIK ny

B 1903

U13 piger 1

8M Vinter Øst

søn

1204

10.00

Vanløse IP

FC Damsø

7M Kvinde

7M Vinter p2

søn

1204

11.00

Helsingør St.

Helsingør

U13 piger 2

8M Vinter 1p1

søn

1204

11.00

HIK gammel

HSV

U12 piger 2

8M Vinter B 1

søn

1204

11.00

HIK gammel

BSF

U16 drenge 2

Vinter 1-2 p. 5

søn

1204

11.45

HIK ny

B 93

U13 dre 04-2

8M Vinter 1p5

søn

1204

12.30

HIK gammel

GVI

U12 dre 05-5

8M Vinter D

søn

1204

12.30

HIK gammel

Farum

U13 dre 04-4

8M Vinter 3p5

søn

1204

13.00

Lyngby Stad

Lyngby

U11 dre 06-1

8M Vinter A2

søn

1204

13.15

Tingbjerg

FIX

U12 dre 05-3

8M Vinter B1

søn

1204

13.35

Nymosen ku

GVI

U13 dre 04-5

8M Vinter 4p7

søn

1204

13.45

Elverroad ku

B 1973 Herlev

U11 dre 06-3

8M Vinter B4

søn

1204

14.00

HIK gammel

AB Tårnby

U11 dre 06-4

8M Vinter C3

søn

1204

14.00

HIK gammel

FIX