Fodbold, Forside

Kampe i HIK Fodbold i denne uge: 

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

hjemmebane

udebane

Senior 2

11M T-kamp

lør

0303

14.30

B 93

HIK gam kunst

8 drenge 10/2

5M 8 dre A4

lør

0303

09.00

stævne

Albertslund Stad

13 dre 05/2

8M T-kamp

lør

0303

09.00

Vanløse

HIK gam kunst

U14 drenge 3

U14 drenge 3

lør

0303

10.00

Gladsaxe-Hero

Gladsaxe Stadion

U13 drenge 1

U13 drenge Ø

lør

0303

10.30

LSF

HIK ny kunst

U12 dreng 1A

8M U12 A p1

lør

0303

10.30

Snekkersten

Snekkersten IC

U12 drenge 2

8M U12 B p2

lør

0303

10.30

Hornbæk

HIK gam kunst

U11 drenge 4

8M U11 D p2

lør

0303

10.30

LSF

HIK gam kunst

17 drenge 1

11M T-kamp

lør

0303

11.00

Landskrona

GS Opvisning

U11 drenge 1

8M U11 A p4

lør

0303

11.30

Vallensbæk

Vallensbæk IC

U13 piger 1

8M U13 pi Ø

lør

0303

12.00

Snekkersten

Snekkersten IC

9 drenge 09/1

5M 9 dre A2

lør

0303

12.30

stævne

HIK gam kunst

10 dreng 08/1

5M 10 dre B9

lør

0303

12.30

stævne

HIK gam kunst

U15 drenge 2

U15 drenge M

lør

0303

14.00

GVI

HIK ny kunst

10 dreng 08/2

5M 10 dre C6

søn

0304

09.00

stævne

John Tranum

9 drenge 09/2

5M 9 dre A4

søn

0304

09.00

stævne

Vanløse IP ku

9 drenge 09/3

5M 9 dre B10

søn

0304

09.00

stævne

Glostrup IP

9 drenge 09/4

5M 9 dre C3

søn

0304

09.00

stævne

Karsemosegård

8 drenge 10/1

5M 8 dre A3

søn

0304

09.00

stævne

Birkerød Stad

8 drenge 10/3

5M 8 dre B4

søn

0304

09.00

stævne

Valby IP kunst

U18 piger

U18 piger 1

søn

0304

09.30

BSV/Holte

HIK ny kunst

U12 drenge 3

8M U12 C p5

søn

0304

09.30

AB Tårnby

Gemmas Alle

U13 drenge 4

8M U13 dr 4/5

søn

0304

10.45

B 1903

Lyngbyvejen

U12 drenge 4

8M U12 D p2

søn

0304

10.45

FIX

Tingbjerg

U13 piger 2

8M U13 pi 2

søn

0304

11.00

Frederiksværk

HIK gam kunst

U13 drenge 2

8M U13 dr M

søn

0304

11.15

BSV

Vedbæk Stadion

U14 drenge 2

U14 drenge M

søn

0304

11.30

Hørsholm

HIK ny kunst

U12 piger

8M U12 piger

søn

0304

12.00

Farum

Farum Park

10 piger

5M 10 pige A1

søn

0304

12.00

stævne

Sundby IPark

U14 piger Øst

U14 drenge 4

søn

0304

12.30

Bagsværd

HIK gam kunst

19 drenge 1

11M T-kamp

søn

0304

12.45

Hvidovre

Avedøre kunst

9 drenge 09/1

5M T-stævne

søn

0304

13.00

Brø-Solrød-Avarta

HIK ny kunst

10 dreng 08/1

5M T-stævne

søn

0304

13.00

????

HIK ny kunst

U14 piger 2

U14 piger 2

søn

0304

13.30

Ølstykke

Ølstykke Stad

U19 drenge 2

U19 drenge M

søn

0304

14.00

Hørsholm

HIK gam kunst

U11 drenge 3

8M U11 C p5

søn

0304

14.00

Skjold

Ryparken ku

10 dreng 08/3

5M 10 dre C7

søn

0304

14.00

stævne

Lyngbyvejen

U11 drenge 2

8M U11 B p4

søn

0304

14.15

B 1903

Lyngbyvejen

U15 drenge 3

U15 drenge ¾

søn

0304

14.30

AB Tårnby

HIK ny kunst

14 drenge 1

11M T-kamp

søn

0304

15.00

Holbæk

Holbæk Stad

U17 drenge 2

U17 drenge Ø

søn

0304

15.15

Farum

Farum Park

12 dreng 06/2

8M T-kamp

søn

0304

16.00

????

HIK gam kunst