Fodbold, Forside

Ugens kampe i HIK Fodbold:

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

bane

udebane

M+70 (GVM)

5M M+70 1

man

0416

11.00

B 93

Krøyersvej

M+60 (GOM)

M+60 række 1

man

0416

20.15

FA 2000/Rødovre

GS Opvisning

15 drenge 03/1

15 dr 03 pokal

tir

0417

18.30

HUI/BSV

Hørsholm IP

15 drenge 03/3

15 drenge 3

tir

0417

18.30

Brønshøj

Gentofte K1

Senior 2

Serie 3 p. 9

tir

0417

20.15

B 93 6

Gentofte K1

Kvinde

7M Kvin. 2 p3

tir

0417

21.00

HB

Ryparken

13 piger 1

8M 13 pi pok.

ons

0418

18.30

B 93

Svanemøllen

13 piger 2

8M 13 piger 2

ons

0418

18.30

Vestia

Gentofte K2

16 drenge 02/1

16 dr Res Ø p2

ons

0418

19.00

Holbæk

GS Opvisning

M+65 (SGOM)

7M M+65 1

tor

0419

11.00

Østerbro

HIK ny kunst

Kvinde

7M Kvin 2 p3

tor

0419

19.00

FIX

Brønshøj Kirkevej

M+32 (Old B)

7M M+32 M

tor

0419

19.00

Pioneren

Vigerslevparken

M+55 (SUM)

M+55 række 1

tor

0419

20.15

Fremad Valby

Gentofte K1

11 drenge 07/2

8M 11 dr 1 p3

lør

0421

09.00

Vestia

Bavnehøj ku

13 drenge 05/2

8M 13 dr M

lør

0421

09.30

Vanløse 2

HIK gam kunst

14 drenge 04/3

14 drenge 3

lør

0421

10.00

Fremad Amager 3

Sundby IP ku

12 drenge 06/4

8M 12 dr 3 p2

lør

0421

10.00

Skovshoved

Krøyersvej

11 drenge 07/1

8M 11 dr 1 p1

lør

0421

10.00

KB

KB Hal ku

7 drenge 11/2

3M 7 dr 3/4p1

lør

0421

10.00

stævne

HIK græs

13 drenge 05/1

13 dr 05 Ø1 p2

lør

0421

11.00

Holbæk

HIK ny kunst

18 piger

18 piger 1

lør

0421

11.15

FA 2000

HIK gam kunst

16 drenge 02/3

16 drenge 1

lør

0421

11.15

Østerbro

  

Ryparken

13 drenge 05/4

8M 13 dr 5

lør

0421

11.30

B 1903 3

Lyngbyvejen

11 drenge 07/5

8M 11 dr 4 p2

lør

0421

11.30

Pioneren

Vigerslevpark

7 drenge 11/1

3M 7 dre 1/2

lør

0421

11.45

stævne

HIK græs

Senior 1

2 division kval

lør

0421

13.00

B 93

Østerbro Stad

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0421

13.00

Nykøbing Falster

HIK ny kunst

11 drenge 07/4

8M 11 dr 3 p1

lør

0421

13.00

GVI

HIK gam kunst

15 drenge 03/1

15 dr 03 Ø1 p2

lør

0421

13.30

Næstved

Næstved Stadion

10 drenge 08/2

5M 10 dr 1 p2

lør

0421

13.30

stævne

Valby IP ku

8 drenge 10/2

5M 8 dr 1 p2

lør

0421

13.30

stævne

Svanemøllen

12 drenge 06/5

8M 12 dr 4 p2

lør

0421

14.30

Skjold

HIK gam kunst

19 drenge 1

19 dr Division

lør

0421

15.30

SønderjyskE

HIK ny kunst

12 drenge 06/1

8M 12 dr 1 p1

søn

0422

10.00

B 93

HIK ny kunst

10 drenge 08/4

5M 10 dr 3 p1

søn

0422

10.00

stævne

Ugandavej

10 drenge 08/5

5M 10 dr 3 p3

søn

0422

10.00

stævne

HIK gam kunst

10/9 piger 3

5M 10/9 pi 3

søn

0422

10.00

stævne

Jens Jessensvej

9 drenge 09/4

5M 9 dr 3 p1

søn

0422

10.00

stævne

Røllikevej

8 drenge 10/3

5M 8 dr 3 p3

søn

0422

10.00

stævne

Svanemøllen

7 drenge 11/3

3M 7 dr 3/4p2

søn

0422

10.00

stævne

Pile Alle

6 drenge 12/1

3M 6 dre 3/4

søn

0422

10.00

stævne

Lyngbyvejen

5 drenge 13/1

3M 5 drenge

søn

0422

10.00

stævne

Jens Jessensvej

14 drenge 04/1

14 dr 04 Ø1 p2

søn

0422

11.30

Dragør

Hollænderhal

16 drenge 02/2

16 drenge M

søn

0422

11.45

Vestia

Bavnehøj

14 piger 2

14 piger 1

søn

0422

11.45

KFUM

Emdrupparken

13 drenge 05/3

8M 13 dr 2

søn

0422

11.45

Fremad A

HIK gam kunst

13 piger 1

8M 13 pi Øst

søn

0422

11.45

Snekkersten

HIK ny kunst

10 drenge 08/3

5M 10 dr 2 p1

søn

0422

11.45

stævne

Ugandavej

10/9 piger 2

5M 10/9 pi 2

søn

0422

11.45

stævne

Jens Jessensvej

9 drenge 09/2

5M 9 dr 1 p2

søn

0422

11.45

stævne

Gentofte K2

9 drenge 09/3

5M 9 dr 2 p1

søn

0422

11.45

stævne

Røllikevej

8 drenge 10/1

5M 8 dr 1 p1

søn

0422

11.45

stævne

Svanemøllen

12 drenge 06/2

8M 12 dr 2 p1

søn

0422

12.00

B 93

HIK gam kunst

ny ?

Senior 2

Serie 3 p. 9

søn

0422

13.30

Skjold 4

Ryparken k

Senior 3

Serie 3 p. 11

søn

0422

13.30

KB 4

HIK gam kunst

17 drenge 2

17 dr Øst 2

søn

0422

13.30

FA 2000

HIK ny kunst

10 drenge 08/1

5M 10 dr 1 p1

søn

0422

13.30

stævne

Ugandavej

10/9 piger 1

5M 10/9 pi 1

søn

0422

13.30

stævne

Jens Jessensvej

9 drenge 09/1

5M 9 dr 1 p1

søn

0422

13.30

stævne

Røllikevej

Senior 4

7M Herre 3 p4

søn

0422

14.00

Vigerslev 2

Valby IP kunst

12 piger 1

8M 12 pi Sj 1

søn

0422

15.30

Brøndby

HIK ny kunst

12 drenge 06/3

8M 12 dr 2 p1

søn

0422

15.30

Sundby

HIK ny kunst