Fodbold, Forside

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

bane

udebane

15 drenge 03/2

15 drenge M

ons

0411

18.00

Vestia

Valby IP kunst

16 drenge 02/1

16 dr Res Ø p2

ons

0411

18.30

B 93

HIK ny kunst

M+55 (SUM)

M+55 række 1

ons

0411

18.45

B 1903

Lyngbyvejen

M+65 (SGOM)

7M M+65 1

tor

0412

11.00

AB Tårnby

Gemmas Alle kunst

M+32 (Old B)

7M M+32 M

tor

0412

20.15

FIX

HIK gam kunst

Senior 4

7M her pokal

tor

0412

20.15

FB

HIK gam kunst

U10/9 dre

8M kampe

lør

0413

13.30

KB

HIK gam kunst

U12 dre 06/2

8M T-kamp

lør

0413

15.15

B 1903

HIK ny kunst

Senior 3

Serie 3 p. 11

fre

0413

18.30

Amalie 2

Kløvermarken

15 drenge 03/2

15 drenge M

fre

0413

18.30

Skjold

HIK gam kunst

14 drenge 04/1

14 dr 04 Ø1 p2

lør

0414

10.00

AB

HIK ny kunst

13 piger 2

8M 13 piger 2

lør

0414

10.00

Husum

Husumpark kunst

11 drenge 07/1

8M 11 dr 1 p1

lør

0414

10.00

AB Tårnby

HIK gam kunst

11 drenge 07/2

8M 11 dr 1 p3

lør

0414

10.00

Dragør

HIK gam kunst

11 drenge 07/4

8M 11 dr 3 p1

lør

0414

10.00

KB

KB Hal kunst

13 drenge 05/1

13 dr 05 Ø1 p2

lør

0414

11.15

AB

Skovbrynet kunst

12 drenge 06/2

8M 12 dr 2 p1

lør

0414

11.30

Frem

Frem

14 drenge 04/2

14 drenge M

lør

0414

11.45

Dragør

HIK ny kunst

14 piger 2

14 piger 1

lør

0414

12.00

FB

HIK gam kunst

Senior 1

2 division kval

lør

0414

13.00

Hillerød

GS Opvisning

18 piger

18 piger 1

lør

0414

13.00

B 1908

Sundby IPark

16 drenge 02/2

16 drenge M

lør

0414

13.30

B 93

HIK gam kunst

19 drenge 1

19 dr Division

lør

0414

15.00

Thisted

Lerpytter Stad

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0414

15.00

Thisted

Lerpytter Stad

12 drenge 06/1

8M 12 dr 1 p1

søn

0415

10.00

GVI

Nymosen

12 drenge 06/4

8M 12 dr 3 p2

søn

0415

10.00

GVI

HIK gam kunst

12 drenge 06/5

8M 12 dr 4 p2

søn

0415

10.00

GVI

Nymosen

12/11 piger 2

8M 12/11 pi 2

søn

0415

10.00

Jægersborg

Gentofte Øst

11 drenge 07/3

8M 11 dr 2 p1

søn

0415

10.00

Skovshoved

HIK ny kunst

11 drenge 07/5

8M 11 dr 4 p2

søn

0415

10.00

Vanløse

HIK ny kunst

16 drenge 02/3

16 drenge 1

søn

0415

11.30

KB

HIK ny kunst

17 drenge 2

17 dr Øst 2

søn

0415

11.45

B 1908

Sundby IPark

12 drenge 06/3

8M 12 dr 2 p1

søn

0415

12.30

Dragør

Hollænderhallen

14 piger 1

14 piger Øst

søn

0415

16.00

Allerød

HIK ny kunst

13 piger 1

8M 13 pi Øst

søn

0415

16.00

Roskilde Pige

Himmelev IPark