Fodbold, Forside

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

hjemmebane

udebane

13 piger 2

8M U13 pi 2p1

ons

0321

17.30

BSV

Rundforbi Stad

Veteran

Veteran

ons

0321

19.00

Nivå-Kokkedal

Karsemosegård

17 drenge 2

17 dr Øst 2

ons

0321

19.00

Avarta

Espelunden k

17 drenge 1

17 dr POKAL

ons

0321

19.45

HB Køge

GS Opvisning

Supermasters

Vinter privat

ons

0321

20.45

KB

Ved KB-Hallen ku

Senior 3

11M T-kamp

tor

0322

20.15

FC Holte

GS Opvisning

18 piger

U18 piger 1

fre

0323

18.15

BSV/Holte

Gentofte K1

U12 dreng 1A

8M U12 A p1

lør

0324

09.00

Virum-Sorgenfri

Virum Stadion

U11 drenge 4

8M U11 D p2

lør

0324

09.00

Husum

Husumparken

U11 drenge 1

8M U11 A p4

lør

0324

09.30

Brøndby

Brøndby Stadion

14 dre 04/1

14 dr 04 Øst

lør

0324

10.00

B 93

HIK ny kunst

U12 drenge 2

8M U12 B p2

lør

0324

10.00

Gladsaxe-Hero

Gladsaxe Stad

U11 piger

8M U11 piger

lør

0324

10.00

B 1908

Sundby IPark

U12 drenge 4

8M U12 D p2

lør

0324

10.30

Bagsværd

HIK gam kunst

U12 piger

8M U12 piger

lør

0324

11.00

Ringsted

Ringsted Stadion

16 drenge

U16 drenge ½

lør

0324

11.15

Hellas

Valby IPark ku

15 dre 03/1

15 dr 03 Øst

lør

0324

12.00

HB Køge

HIK ny kunst

15 dre 03/2

U15 drenge M

lør

0324

12.00

Gladsaxe-Hero

Gladsaxe Stadion

13 dre 05/1

13 dr 05 Øst

lør

0324

12.00

Nykøbing FC

Gunslevholm Iskole

U11 drenge 3

8M U11 C p5

lør

0324

12.00

Hareskov

HIK gam kunst

U12 dre 06/2

8M T-kamp

lør

0324

12.00

?????

HIK gam kunst

15 drenge 3

U15 drenge ¾

lør

0324

13.00

Dragør

Hollænderhallen

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0324

13.15

Roskilde

Roskilde

U10 dre 08/1

5M T-kampe

lør

0324

13.30

Brønd+Avar+Sol

HIK gam kunst

Senior 1

2 division kval

lør

0324

14.00

Lyseng

Lyseng kunst

13 dre 05/2

11M T-kamp

lør

0324

14.00

Holbæk

HIK ny kunst

Senior 4

7M T-kamp

lør

0324

15.30

Sukkerbold

HIK gam kunst

13 drenge 4

8M U13 dr 4/5

søn

0325

09.30

B 1908

Sundby IPark

13 piger 2

8M U13 pi 2

søn

0325

11.00

Hornbæk

HIK gam kunst

14 drenge 2

U14 drenge M

søn

0325

12.00

Virum-Sorgenfri

HIK ny kunst

U12 drenge 3

8M U12 C p5

søn

0325

12.45

Union

Grøndalcenter

14 drenge 3

U14 drenge 3

søn

0325

14.00

KB

HIK ny kunst

13 drenge 2

8M T-kamp

søn

0325

14.30

Roskilde

HIK gam kunst

13 drenge 3

8M U13 dr 3

søn

0325

14.30

Jægersborg

HIK gam kunst

Senior 3

11M T-kamp

søn

0325

16.15

Skovshoved

Gentofte K1