Fodbold, Forside

HIK-hold

Række

dag

dato

kl.

modstander

hjemmebane

udebane

Veteran

Veteran

tor

0315

20.15

Helsinge

GS Opvisning

14 piger 1

14 piger Øst

fre

0316

18.30

Brøndby

Brøndby Stadion

U13 drenge 2

8M U13 dr M

lør

0317

10.00

Hørsholm

Hørsholm IP

Supermasters

Vinter privat

lør

0317

10.30

AB Tårnby

Gemmas Alle

13 dre 05/1

13 dr 05 Ø1 p2

lør

0317

10.30

Roskilde

HIK ny kunst

13 piger 1

8M 13 pi Øst

lør

0317

10.30

Solrød

Solrød IC

U12 dreng 1A

8M U12 A p1

lør

0317

10.30

Hørsholm

HIK gam kunst

U11 drenge 1

8M U11 A p4

lør

0317

10.30

LSF

HIK gam kunst

U14 piger 2

U14 piger 2

lør

0317

11.00

Allerød

Allerød Stad

U11 drenge 2

8M U11 B p4

lør

0317

11.30

CIK

Holmens Anlæg

U13 dre 05/2

8M T-kamp

lør

0317

12.00

Slagelse

HIK gam kunst

U11 drenge 4

8M U11 D p2

lør

0317

12.00

Brede

HIK gam kunst

Senior 1

2 division kval

lør

0317

13.00

VSK Århus

GS Opvisning

17 drenge 1

17 dr Division

lør

0317

13.00

Helsingør

HIK ny kunst

U15 drenge 3

U15 drenge ¾

lør

0317

15.00

Hellas

HIK ny kunst

U10 dre 08/1

8M T-kamp

lør

0317

15.00

B 93

HIK gam kunst

14 dre 04/1

14 dr 04 Ø1 p2

lør

0317

15.30

Jægersborg

GS Opvisning

U13 drenge 4

8M U13 dr 4/5

lør

0317

16.00

AB Tårnby

HIK gam kunst

U13 drenge 3

8M U13 dr 3

søn

0318

09.00

Virum-Sorgenfri

Virum Stadion

U12 drenge 4

8M U12 D p2

søn

0318

09.00

Kastrup

John Tranums Alle

U11 drenge 3

8M U11 C p5

søn

0318

09.00

BSF

Top Danmark Hal

U11 piger

8M U11 piger

søn

0318

09.00

Lyngby

HIK gam kunst

U12 dreng 1B

8M U12 A p3

søn

0318

10.00

B 93

Svanemøllen

U12 drenge 2

8M U12 B p2

søn

0318

10.00

B 93

HIK ny kunst

U12 drenge 3

8M U12 C p5

søn

0318

10.00

Måløv

HIK ny kunst

U12 piger

8M U12 piger

søn

0318

10.30

B 93

HIK gam kunst

U14 drenge 3

U14 drenge 3

søn

0318

11.15

GVI

Nymosen kunst

U13 piger 2

8M U13 pi 2

søn

0318

11.40

Hillerød

Hillerød Stadion

17 drenge 2

17 dr Øst 2

søn

0318

11.45

Holbæk 2

HIK ny kunst

U14 piger Øst

U14 drenge 4

søn

0318

12.00

Birkerød

HIK gam kunst

15 dre 03/1

15 dr 03 Ø1 p2

søn

0318

13.00

A 27

Hollænderhal

U19 drenge 2

U19 drenge M

søn

0318

14.00

Vestia

HIK gam kunst

U15 drenge 2

U15 drenge M

søn

0318

14.00

Slagelse 73

HIK ny kunst

U18 piger

U18 piger 1

søn

0318

15.15

Farum

Farum Park

U10 drenge

8M/5M T-ka.

søn

0318

15.30

Brøndby

HIK ny kunst

U13 dre 05/2

11M T-kamp

søn

0318

16.00

Karlslunde

HIK gam kunst

U16 drenge

U16 drenge ½

søn

0318

16.15

Herlev 73

Gentofte K1